Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy férfinek eddig csak nála idősebb barátnői voltak?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyunk egy férfivel, egy baráti társaságban találkoztunk. Azt mondta, csak idősebb barátnői voltak eddig (komoly, évekig tartó kapcsolatok, nem futókalandok), ami azért is fura kicsit, mert én fiatalabb vagyok nála 9 évvel. Ő 35, én 26 vagyok. Tudnátok ötleteket adni, mi lehet az oka annak, hogy neki ezek szerint az idősebb nők jönnek be? Egyébként kicsit konzervatív szemléletű férfi, emiatt sem értem.
2018. júl. 29. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semleges hogy idősebb vagy fiatalabb amit szeretek ha pl ugyanannyi évesek vagyunk 25f
2018. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Talán pont AZÉRT, mert konzervatívabb? Nem értem az érvelésed. Egy idősebb nővel lehet kapcsolatot tervezni, mert jobbára tudja, mit akar. Egy huszonéves kislány meg nem, csak bulika meg szórakozás az élet, meg egyetem, stb. Kösz nem. Nekem is idősebb párom volt mindig. Ez alighanem így is marad. ;)
2018. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert komolyabb a korosztályánál ez a férfi. Én is ugyanígy vagyok, eddig csak idősebb (4-5 évvel) nőkkel jártam. Egyszerűen megfogott bennük a mentális, lelki, érzelmi érettségük. Jobban megtalálom velük a hangot, tudják kezelni az udvarlást, nem gyerekesek, nem hisztisek, a szexben képzettek, tudják, hogy mi kell egy férfinak minden téren, konkrét elképzeléseik vannak az életben, célok, tervek mellett. Ezzel nem azt mondom, hogy ha jönne egy nálam pár évvel fiatalabb nő, akkor élből leráznám. 30F
2018. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen is. Ha azt mondod, hogy komoly, évekig tartó kapcsolatai voltak akkor vajon mennyi lehetett neki? Esetleg 2, max 3. Lehet így jött össze. Most pedig nem így. Vagyis nincs benne szerintem semmi tudatosság, egyszerűen ezt dobta a gép.
2018. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!