Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők mennyire figyelnek oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire figyelnek oda a részletekre ha egy férfi szimpatikus nekik?

Figyelt kérdés

Beszélgetéseim során azt állapítom meg, hogy a férfiak java első körben a külsőségek alapján dönti el, hogy az adott nő vonzó-e számára.

Azonban meglehetősen felületesek!


Lehet bennem van a hiba és túlságosan a tökéletes megtalálására törekszem, ugyanis amikor megnézek egy nőt javában a részleteket hasonlítom össze, ebben benne vannak a körmök, a körömágy, az ujjai, a sminkje, hogy a smink mennyire illik a ruhájához az aráchoz a hajához.. nincsenek e összeragadva a pillái, a rúzsa/szájfénye nem-e olyan ragadós hatású.. a lábujjakat is megnézem, a bőrét, haját hogy nem-e töredezett, nincs-e lenövés. Nézni szoktam, hogy milyen kiegészítőket hord..

Mellek, vádli, has, alak, arc, haj..


Ezeket elég gyorsan felmérem.. amikor viszont pl egy barátommal sétálunk és látunk egy szép lányt akkor mondom neki, hogy láttad rajta ezt vagy azt? akkor jellemzően az a válasz, hogy háá ő én a melleit bámultam.. :D ..


Néhány nőnek is meséltem erről és furcsán néztek rám, hogy ennyire részletesen körülírtam nekik a dolgot, pedig előtte ők hangoztatták, hogy egy nő sokkal alaposabb és sokkal részletgazdagabb dolgokat is észrevesz egy férfin mint fordítva.

Ha valóban így van és a nők a részletekre odafigyelnek akkor mi az ami igazán fontos és miből mit olvasnak ki egy férfival kapcsolatban?

Lehet ez stílus, öltözködés, kiegészítők viselése.. akár óra vagy bármi más. Esetleg, hogy milyen az illata.. hogyan áll a haja, körmei...



2018. júl. 29. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a vonzalom belülről fakad.Ha nem tetszik az adott làny akkor se a haja se a köröm nem érdekel
2018. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megfigyelek minden apró részletet, de csak olyanon, aki már eleve tetszik. Aki közömbös, annak nem érdekel se a körme, se a szempillája. Ha valaki alapból tetszik, azon viszont nem kritikus szemmel nézegetem a részleteket, hanem azért, mert szeretném ezáltal is jobban megismerni (milyen az ízlése stb.).
2018. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, férfi vagyok. :D (#2)
2018. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nők először a részletekre figyelnek oda, és ha a férfi minden részletében jól néz ki, akkor lesz nekik szimpatikus.
2018. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jepp, így vagyok én is ezzel mint te kettes.
2018. júl. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!