Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dobott a lány, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott a lány, mert nem voltam szimpatikus a "bátyjának"?

Figyelt kérdés

Egy lány akival most randizok már elején mondta hogy egy sráccal él együtt egy kollégiumi szobában. Nem tartom lényegesnek :D Elmondta h azért laknak együtt mert véletlen összekerültek és jól kijöttek egymással ezért maradtak. Szinte testvéri viszony van köztük, mondjuk ez látszik is.


Viszont már párszor találkoztunk és skypon beszéltünk, hát inkább a srác tesztelt engem, kb apai stílusban.

Nem mernék találkozni vele az utcán mert óriási nagydarab ember.

Ekkor még úgy véltem, hát jó védi a lányt megértem. Aztán a lány mondta h szeretne bemutatni neki így felvitt magukhoz. Hát nagyon nem jött be a srác, full lekezelő volt. Nagyon látszik h nem vagyok neki szimpatikus. Így a lány elutasított pár nappal később azzal az indokkal, hogy nincs semmi közös bennünk. Abszolut nem tudom tolerálni a "bátyját".


Hát mondom ez vicc. Tök jól alakult minden, csak gondolom a srác magyarázta be neki a dolgokat.

Amúgy a srácnak 2 éves kapcsoalta van, szóval nincsenek együtt a kiszemeltemmel.


Szerintem ez a lány egyedül marad, mert vagy a "bátyjának" nem fog tetszeni a srác, vagy pedig a srác nem fogja tolerálni ezt a kis együttélést. Szerintetek?



2018. ápr. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj, hogy megúsztad ezt a nőt!
2018. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj, hogy nem keveredtél bele jobban. Elég gáz, hogy egy másik faszival él együtt...
2018. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten óvjon az ilyenektől :)
2018. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb szöveg, mint a "nem vagyok elég jó hozzád"... :D
2018. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem azzal nincs bajom h vele él, hisz ez már 2 éve így van.

Volt barátnőm olyan albérletban lakott ahol csak fiúk éltek. Hát ez szinte pont olyan mintha egy kollégiumi szobában laknál fiúkkal

2018. ápr. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!