Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig mehetek el az udvariass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehetek el az udvariassággal úgy hogy ne legyek tolakodó?

Figyelt kérdés
Nem igazán jó témát választottam, de nem tudtam jobbat. Van egy lány barátom akinek van egy teljesen okés kapcsolata, viszont elhívott magával ilyen egész napos programra. És én alapból elég udvarias jellem vagyok, meg szoktam hívni a lányokat akár egy kajára, vagy inni valamit. Viszont neki van kapcsolata és nem is akarok tolakodó lenni, hogy azt gondolja akarok bármit is. De tök szívesen meghívnám mikor kajálunk. Ez vajon mennyire okés? Vagy inkább ne próbálkozzak ezzel?

2018. júl. 30. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt semmi komoly találkozónk ezért nem tudom hogy reagálná, szóval ez amolyan friss barátság szerű.
2018. júl. 30. 23:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd meg, basic udvariasság meghívni a nőt. Semmi tolakodó nincs benne. Csak ne mindenre hívd meg. Pl. ebedeljetek ki-ki alapon, de hivd meg desszertre és kávéra. Vagy fordítva. Ha egész nap eteted itatod, az már kicsit tolakodó, ha csak nem állsz sokkal jobban anyagilag nála, de még talán akkor is.
2018. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ja azért arra én se gondoltam hogy most etetem itatom, csak ja ilyesmi egy kávé egy süti ilyesmik.
2018. júl. 30. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Ilyenek simán beleférnek szerintem.

2018. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőből van, bármilyen értékű meghívást elfogad.
2018. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt más férfiakkal is csinálod? Miért csak a lányokat hívod meg? Nálad ez ilyen erőfitogtatás? Dominanci?
2018. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a?
2018. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahogy a második hozzászóló írja

"Hívd meg, basic udvariasság meghívni a nőt"

Ez is ugyan akkora baromság "illem" szabály, mint hogy a férfi kezdeményezzen és hasonlóak. Én is betartom őket de amúgy zavarnak. Nem erőfitogtatás, senki nem rokkan bele szaros pár száz ft ba egy kávéba vagy sütibe. Férfi barátaimmal nem ülök be kávézgatni sütizgetni. De igen ha kocsmázunk akkor hol az egyik hol a másikunk állja a piát mikor hogy.

2018. júl. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!