Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác nem sokat mesél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nem sokat mesél magáról, azzal lehet csinálni valamit?

Figyelt kérdés

Semmi sunyiságot vagy ilyesmit nem érzek mögötte, nagyon kedves, nagyon érdeklődő, mindent meghallgat, mindenre reagál, viszont magáról nem kezd el mesélni, csak ha konkrétan rákérdezek valamire, akkor arra válaszol.


Vajon önbizalomhiánya lenne picit? Vagy mi lehet ennek az oka?


2018. júl. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy önbizalom hiányos, talán csak nem tartja magát annyira érdekesnek, hogy maga hozza fel a témát.
2018. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez lehet, mert amúgy meg extrovertált típus.
2018. júl. 31. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon zárkózott egy pasi lehet, és idő szükséges ahhoz, hogy megnyíljon és kitárulkozzon bizonyos embereknek.
2018. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem szoktam úgy elmesélni magamról mintha mese lenne, inkább kölcsönös. Tehát ő rákérdez valamire, válaszolok aztán én is rákérdezek valami másra és így tovább. De konkrétan úgy elmesélni magamról mintha könyvből olvasnék szerintem az unalmas lenne..
2018. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!