Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni sóher...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni sóher sráccal? Semmire sem akar költeni.

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk közel sem volt ilyen fillérbaszó, pedig 200-at keresett, most meg 3x!! annyit.

Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarnám húzni.

Sétálunk mondjuk valahol a városban, mondom, hogy üljünk be a starbucks-ba, erre jön a válasz, hogy "hagyjál már azzal a drága szarral". De igazából minden kávézóra ezt mondja már, egy Costa Coffee-ra is. Étterembe, programokra nem visz, kirándulni nem akar sehova sem menni, nem azt mondom, hogy vigyen ki Spanyolországba, pedig megtehetné. Egy jót wellness-ezni nem is tudom mikor voltunk már utoljára, a kocsimba sem tankol. Elegem van, hogy csak be vagyunk gyepesedve itthon, és csak nézzük a sorozatait. Nem gyémántgyűrűk kellenek, de kis apróságokkal meglephetne, jól esne.



2018. máj. 4. 19:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
30%

És egy ilyen srác dug téged :D


Semmit. Ilyen buta lánnyal, mint amilyen te vagy, én is így viselkednék.

2018. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az ilyen idióták hanyagoljanak...
2018. máj. 4. 19:39
 3/36 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem te tankolsz a kocsidba?


Nekem is van pénzem, elvből nem veszek ezer forintos kávét.

2018. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Mert az ő szeme fénye le van mosva, és csak el akar ugrani valahova, és nem akarja bemocskolni, ezért jó az én kis "csöves kocsim"

Ezek után nagy elvárás, h legalább tankoljon bele

2018. máj. 4. 19:41
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Mert elege van az olyan aranyásókból, mint te.
2018. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
8%

Miért lennék idióta?


TE JÖTTÉL ÖSSZE EGY ILYEN EMBERREL NEM?


Most jön az a tipikus női válasz, hogy "nem tudtam, hogy ilyen"? Más topikban is leírtam már, hogy ez kamu, mert a nők természetükből adódóan jobban olvassák a testnyelvet.


Az, hogy nem használtad az eszedet, és ez történt a te hibád.


Nem kell semmit tenni, mert ostoba vagy, viseld a döntésed következményeit!


A srác helyében én is így viselkednék.

2018. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó. Frusztrált fiúk kíméljenek, eleinte nem ilyen volt.
2018. máj. 4. 19:47
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
De van olyan eset is, hogy te fizeted a kávétokat vagy a wellnesseteket?
2018. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%
Talán azért volt ilyen eleinte, hogy összejöjj vele, de nyilván nem játsza meg magát az örökkévalóságig. Beszéld meg vele ezt.
2018. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
25%
Szakítani lehet; ahhelyett; hogy idegeled magad. Szerintem jobb lenne mindkettőtöknek; szerintem nem illetek össze; hosszútávon nem működne, már most se működik, mások az elképzeléseitek.
2018. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!