Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási tippeket tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tippeket tudnátok adni egy kezdőnek, főleg lányok véleményére lennék kiváncsi, pls?

Figyelt kérdés

A lányok szeretik, ha (randizás céljábol) ráir egy idegen fiu facebookon? 18 és fél vagyok, ideje, h fogjak egy barátnőt, eddig ráirtam 2-3 csajra facebookon, es a válasz az volt, h "szia, van barátom", es szinte tuti, h nincs barátja, mert ismerem bár nm személyesen, ezzel leprobál rázni vagy mi? Mert irtam, akkor bocs, h irtam, és irta, h nm zavar ha irok, de mégis kiadom szivem lelkem, probálok kezdeményzeni, közös témát találni, ő meg "igen"/ "nem"/ meg ilyen nagyon rövid válaszokat ir vissza, s érzem, h nem tudom, vagy le akar koptatni, vagy csak kéretteti magát..

A másik, meg az, h a lányok szeretik ha meghivod őket randira vagy nah ne nevezzuk randinak, tegyuk fel élőőben megismerkedek egy csajjal, nem tudom, h van-e barátja vagy nincs, elhivhatom egy üditőre vagy valami, nekik ez jol esik, vagy csak ciki szituáció lesz belőle, és kinos helzet lesz belőle?? (már jártam, ugy, h elhivtam egy üditőre, szivesen elfogadta, aztán meg a telefonját nyomogatta egész idő alatt, pedig mindent kérdeztem tőle ami csak az ég világon eszembe jutott... inkább modnta, volna, h nm jovok be neki és,h hagyjam, nm tudom,... Egy idősebb barátom, azt modnta, h a lányok szeretik, ha a fiu elhivja őket valahova, alig várják, ez igaz?? bocsi még kezdő vagyok, eddig nm sok csajjal dumáltam de már itt az ideje, nm vagyok a legbeszédesebb fickó, de megprobálom megtalálni a közös témát a csajjal, eddig ez nagyon ritkán jött be.. mintha ignorálnának

A harmadik meg az, h szitne minden csajnak (az én korombelieknek) van már barátjuk, pasijuk, stb kezdek pánikba esni, h nem találok már magamnak egy barátnőt, ezt sokkal hamarabb elkellett volan kezdjem, de igy adodott, h most kapjak észbe, késő már, h megtanuljam a csajozás hogyan mukodik?? látom, h sok 14-15 éves csávonak is van már barátnője nekem meg alig van olyan ismerősöm (lány) aki szép szemmel néz rám...Lénegyegében arra vagyok kiváncsi, h egy lány szereti, ha egy fiu elhivja valahova, iletve ha kimutatja (a fiu), h bejon neki a lány? vagy inkább ne mutassam ki, legyen előbb valami baráti kapcsolat és csak azután? A lányok ezt hogy látják??


2018. aug. 3. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a helyzet fiam hogy neked most a 15-16éves csajokat kell füzgérelned a siker érdekében. Hidd el nem fog elmaradni hacsak nem vagy egy lúzer kocka zsíroshajú ragyás pöts. Az irány jó, a korosztályt meg leírtam. Sok sikert!
2018. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Na akkor csajozási tippek kezdőknek:

Ne kérd ki soha egy nő véleményét se!

Szarjál rá nagy ívben és próbálkozz, légy jobb!

2018. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

15-16? az baj ha idősebb (kb 20)?? vagy a lányok startból idősebb pasit keresnek? azért krédezem, mert van 1 lány aki 20 és mintha bejönnék neki, probáljam meg vagy ez a korkulonbség startbol szar??

2.-nek meg: azért kérem itt ki a lányok véleményét, mert nem ismerjuk egymást, élőben ténzleg ciki, de itt csak utmutatást kérek, h a lányok kb hogy látják ezt

2018. aug. 3. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányokat kérdezni csajozási témakörben ostobaság. A nők többsége abszolút nem látja át a férfi-nő kapcsolatokat logikusan, csak az érzelmeik sodorják őket. Ezért a nők többségében olyan használhatatlan, gyökér válaszokat adnak, hogy "legyél kedves, vegyél neki csokit", stb... Mintha nem tudnák megérteni, hogy bizonyos fázisok csak később jönnek.


Bocs, de nem olvastam el a hosszú írásodat. Két dolgot tanácsolok:


1. Olyan pasikat kérdezz, akik jók a csajozásban.


2. Legyél magabiztos. Ez az alap. Onnantól könnyebb lesz minden

2018. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Csajozási tippek kezdőknek

1. Tipp: ne legyél ronda

2018. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%

Szia, mosolyogtam mikor olvastam a soraidat, de nem rosszindulatból. Felrémlett milyen érzéseim is voltak annak idején amikor annyi voltam mint te(10 évvel ezelőtt)... hogy lemaradsz valamiröl??? Jajj dehogy!! Még csak most jön igazán az élet :))

Elhiszem,hogy fűtenek a hormonok és türelmetlen is vagy de hidd el,ha kicsit kiengedsz lehet már a jövő héten sikert érsz el. Ismerkedj, menj szórakozni, sportolni , strandolni stb járj nyitott szemmel, ha esetleg vkivel érzel némi szikrát személyes találkozáskor na akkor próbálkozz. Beszélgess, keress közös témákat, figyeld meg mennyire érdeklődő, ő is mosolyog, zavarban van e. Ösztönösen érezni fogod,hogy hogy cselekedj, el hivd e vhova stb. Ha nem beszédes, kitér, leráz, van pasim már,ühm ühm stb akkor felejtsd el. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, a facebookos ismerkedést is hanyagolnám...

Igen, szeretjük ha elhívnak minket de mégjobban ha olyan hiv el aki minket is érdekel. Discoba ne randizz mert ott beszélgetni nem lehet,esetleg egy jo kávézó vagy fagyizó,cukrászda ha ilyenre nyitott a lány bejöhet. Egy jó mozi késöbb szuper beszélgetési alap lehet.

Alapvetően legyél őszinte és add magad, hidd el biztosan rádtalál majd a szerelem ;)


Egyébként egy 29 éves nő vagyok, 5 éve férjnél de 10 éve vagyunk együtt ami azt jelenti,hogy én 19 voltam(ő 20 ) amikor összejöttünk :))

2018. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válasozkat, külön köszönet az utolsó válaszolónak!! :)
2018. aug. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!