Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kicsit elszúrtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsit elszúrtam? Lányok véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Van egy szimpatikus lány, kb 1 hete beszélgetünk messengeren. Az első találkozó is már le van fixálva, majálison találkozunk.

Másik városba lakik, ma átmentem (motorral) hogy okozzak neki egy kis meglepetést, ez spontán döntés volt. Ugye nem számított rá, nem szóltam hogy megyek. Kissé kellemetlen volt mindkettőnknek. Sajnálja hogy volt egy potya köröm. Mindegy, azóta is jót beszélgetünk.

Busszal jön a találkozóra majd, mivel kettőnk közötti városba megyünk. Én kocsival megyek, előtte megemlítsem neki hogy ha nem veszi tolakodásnak, szívesen hazavinném? Vagy elég akkor , ha találkozunk, aznap?

Nem szeretném elszúrni, mert nagyon bejön.

Köszönöm.


2018. ápr. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem aznap. És ne mond, hogy "ha nem veszed tolakodásnak". Csak amikor már búcsúznátok el akkor kérdezd meg, hogy haza viheted-e.
2018. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem kell így erőltetni, meg ugrálni, meg bocsánatokat kérni. Csak szimplán kérdezd meg, hogy hazaviheted-e. Ott, akkor, a randi végén.

Kicsit para volt azért, hogy hívatlanul mentél át hozzá, a másik városba. Hűtsd le magad, mert így be fog parázni tőled. Én legalábbis tuti nem találkoztam volna veled egy ilyen eset után.

2018. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Túlbuzgo voltam. Nem lett belöle szerencsére gond, nem szeretném elijeszteni.
2018. ápr. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!