Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen fiúnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúnak mennyi esélye van barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Egész életemben én voltam az osztály lúzere.Általános és középiskolában is ki voltam közösítve.Folyamatosan csesztettek,szóban és fizikálisan is.A szalagavatómon nem táncolhattam,mert senki nem volt hajlandó velem táncolni.A ballagás is problémás volt általános és középiskolában is,ott se akart velem párba jönni senki.Ezért álltam a tanár mellett.Nincs szociális életem,20 évesen nem voltam még buliban,nem járok szórakozni.Szó szerint nincs egyetlen barátom sem.Nem törődik velem senki.Évek óta nem beszéltem élőben lánnyal,csak neten keresztül,de ott is sikertelenül.Depressziós vagyok és szociális fóbiám van.

2018. aug. 4. 12:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lányok,mi a véleményetek rólam?Ilyen fiúval járnátok?
2018. aug. 4. 12:55
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem...egy az h hogyan szednel fel pl engem ha meg se mersz szolalni. Ketto mivel nincs elezed ez alapjan alansoan az en seggembe lognal?

Leress batatokat...nem igaz h munkahelyen nincs senki akivel joba lehetnel vagy menj sportolj valamit es ott is lehet ismerkedni.

Tarts egy kis onmegoerest...esetleg menj szakemberhez,nagy segitseg lehet.

Vagy vegyel lutyat ha van ra idod meg tered....kutyasokkal is konnyen lehet ismerkedni!

2018. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha kulsore bejossz,ezek nem szamitanak.
2018. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

onismeretet*

kuzyat*

Es bocs a felreirasokert...nem jo a telom

2018. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is bár volt szűk baráti köröm.

Szociál fóbia még megvan.

A gyógyír erre, hogy olyan szituba keverd magad amit kerülsz. Ha többet beszélgetsz idegenekkel akkor természetessé válik a dolog.

Idézz fel egy emléket amikor ezek a problémák nem merültek fel, mert biztos volt olyan is. Szóval általánosságban te nem ilyen vagy. Van gyógymód! Mozdulj ki többet! Tűzz ki célokat!

A múltat ezt a negatív részét felejtsd el. Nyomd le nagyon mélyre. A múlt elmúlt, nem tudsz rajta változtatni, de ez ne befolyásolja a jövőd alakulását.

Idősen ráérsz nosztalgiázni!

2018. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen helyzetű lányok is, próbálj olyat találni. Olyan nő akinek ilyen problémái nincsenek nem igazán fog megérteni téged. Némelyik akkora lovon ül, hogy a sokkal kisebb problémákkal rendelkező férfiakat is félreteszik.
2018. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Előbb keress fel egy pszichológust, utána gondolkodj akármilyen barátnőben! Ezt puszta jó indulatból írom, egyrészt, csak generálni fogod magadnak az önbizalomhiányt, hogy biztos nem leszel neki elég jó, a másik, hogy nem minden nő vérbeli szociális munkás, akinek a fixa ideája a szegény, elesett mukikon segíteni. Harmadrészt, ha találsz ilyen csajt, attól még mindig nagyon szűk lesz a szociális életed, mert rajta kívül nem lesz senkivel se kapcsolatod és ez még a legterézanyább nőt is fel tudja őrölni, na meg téged is.
2018. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha elmegyek pszichológushoz akkor lesznek barátaim?

Engem alapból utálnak az emberek,mindig is utáltak.Voltak barátaim,de azok is csak bántottak

2018. aug. 4. 13:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha pszichológus segítségével dolgozol magadon és elkezdesz emberek közé járni, igen.
2018. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha elmész pszichológushoz, akkor némi kemény lelki munka után te magad fogsz tudni normális barátokat szerezni saját magadnak. Nem maguktól lesznek. Tudod, a barátság az kétoldalú dolog, neked is tenni kell érte.
2018. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!