Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diákmunka közben lehet barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákmunka közben lehet barátnőt találni? Halottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 23:12
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
48%
Nemigen. Régen, amikor diákmunkákat vállaltam, nem nagyon kapkodtak a csajok a 18-22 éves diákmelós munkatársaimért. Valahogy akkoriban is a menőverdás menőfocista menőburzsuj faszikról áradoztak, miközben dolgoztunk. Igazán lekötelező volt hallgatni a nyálcsorgást.
2017. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.

ad1: A legtöbb diákmunkán csak fiúk vannak, de legalábbis sok olyan helyen nem tudsz dolgozni, ahol lányok is vannak, mert sokszor külön hirdetik meg számukra (telefonos, adminisztrációs stb.)

ad2: Ha mégis összekerülsz csajokkal akkor vagy levegőnek fognak nézni (ha valami tróger könnyű fizikai munkát végzel) vagy pedig ahogy az első kommentelő is írta, folyamatosan el lesznek szállva a valóságtól és te csak kívülállónak fogod érezni magadat.

2017. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmivel sem másabbak a lehetőségek, mint bármely más köznapi szituációban. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak és egyedülállók vagytok, akkor jó eséllyel lesz barátnőd, ha valamelyik hibádzik, akkor valószínűleg nem.

#2: olyan munkát kell keresni, ahol lányok és fiúk is vannak. Nyilván raktárba pakolni kevés lányt vesznek fel, de komolyabb irodai, vagy egyéb könnyű szakmai munkákra lányok és fiúk is jelentkeznek, ahol én dolgozom ott pl. két lány és velem együtt két fiú van diákmunkásként.

2017. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a diákmunka ilyen barátok közt fíling, mindenki mindenkivel összejött már... Kicsit belterjes, de azért mindig frissül
2017. máj. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

magambol kiindulva ott lehetetlen az ismerkedes, ruhabolti, telefonos diakmunkat vallalok, szinte csak lanyok vannak.

l23

2017. máj. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg pont az volt a bajom a diákmunkásokkal, hogy jöttek, de csak a létszámot növelni. A napi 4 órás munkaidőből talán fél órát kegyeskedtek pénzkereső tevékenységet folytatni, a maradékban ment a flört, aztán egy kávé mellett fél órás beszélgetés. Vagy egymással, vagy a lányok-fiúk egymás közt, kinek kivel mi alakul, és mit kéne csinálni, hogy minél hamarabb horogra akadjon.

Úgyhogy két hónap méregdrága időfecsérlés után meg is köszöntük a me..ódiák szolgáltatásait, és jött helyettük pár rokkantnyugdíjas, aki örült, hogy dolgozhat plusz pénzért.

2017. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen diákmunka, és milyen diákmunkások.


Sok olyan diákmunka van, amivel egyik vagy másik nemet célozzák meg. Ruhaboltba inkább lányokat vesznek fel, mert ők jobban passzolnak a boltba meg jobban is érdekli őket a divat (ha néha látok egy-egy srácot pl. H&M-ben, az annyira egyértelműen meleg, hogy nem igaz)... fizikai munkára meg érthető okok miatt srácokat.


Plusz azért aki alapvetően szerencsétlenebb a csajoknál, arra nem fog ráfanyalodni a kolléga csak azért, mert össze vannak zárva. Itt sem mindegy, hogy milyen stílusú, személyiségű embereknél próbálkozunk, és még ha nyers is kimondani, hozzánk képest milyen kaliberűeknél.


Amúgy én 2 diákmunkán voltam lányként, és egyik helyen sem nagyon tudtam kollégákkal ismerkedni... 1. eladó pultnál plázában (keleti ékszereket, sálakat stb. adtunk el) - váltótársam is nőnemű, többi környező pultnál is nők dolgoztak. 2. otthonról dolgozós médiafigyelés... arányaiban kb. 99 lányra jutott 1 fiú, és nem is volt időnk ismerkedni.


De pl. ha moziba mész dolgozni, ott nagyobb eséllyel lesz mindkét nem. Vagy gyorsétterembe.

2017. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni mész, akkor dolgozzál, a munka és az azért járó jövedelem miatt tedd. Ha nőzni akarsz akkor meg menj el pubokba ismerkedni, esetleg szórakozóhelyre.
2017. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!