Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan, mintha egy par lennenk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan, mintha egy par lennenk, meg sem vagyunk?

Figyelt kérdés

Honapok ota talalkozgatunk, beszelgetunk egesz nap, tudnak egymasrol a csaladjaink,baratok (nem talalkoztunk- baratokkal

Igen) , utcan kezen fogva setalgatunk, egymasnal alszunk, segitjuk a masikat rossz napjain, hianyzol- puszi- szivecske.

A szeretlek szo nem hangzott el, en ugy erzem, mar bele szerettem, de ezt mem merem felvallalni , mert nem vagyunk egyutt, nem akarok nagyobbat koppanni , ha ugy alakul. Nem kerdezte meg, hogy leszek- e a parja, csak utalgat ra poenos formaban, hogy meg mindketten szinglik vagyunk, nem vagyok a baratnoje, stb.

Mit lehet ilyenkor tenni?



2018. aug. 7. 08:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nincs tul sok tapasztalatom fefiak teren, 1,5 eve lett vege egy 6 eves kapcsolatomnak, ami egyben az elso is volt.

25 N

2018. aug. 7. 08:36
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Ma már nem menő megbeszélni a dolgokat? Megy a játszma ezerrel aztán nem értitek, mi van a másikban. Érett.
2018. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha legközelebb taliztok, akkor esetleg vesd fel neki,hogy mi a van. Szeretnéd ha sgy pár lennétek.
2018. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem poénból utalgat rà, hanem ezt gondolja. Nem vagy a barátnője, mindketten szinglik vagytok, ez csak szex, barátság extrával. Ennél több sose lesz. Egy szép napon bemutatja neked a barátnőjét, aztán te leszel a hülye hisztis picha, ha rosszul esik.

Ha nem akarsz csúnyán po.fára esni, akkor minél előbb zárd le.

2018. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt szomoruan hallom- latom. :/

Egy rakat miert van a fejemben ezzel kapcsolatban.

Miert ir, hogy hogy vagyok, ha par oraja nem kerestem? Miert irja, hogy hianyzok? Miert aggodik ertem? Miert kapok aprosagokat tole? Miert toppan be a munkahelyemre varatlanul egy reggelivel/ kaveval?

2018. aug. 7. 09:40
 6/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
67%
Mit - mit...elmondod neki basszus, hogy te mit érzel. Nem bonyolult ezt.
2018. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedvel téged, jó a szex, de nem nézel ki elég jól, ezért ciki lenne hivatalosan is felvállalni mások előtt. Ezért csinálja.
2018. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező: Amit az 5-ös hozzászólásban írtál, kérdezd így meg tőle egyszer.
2018. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Te itt mar igy is ugy is nagyot fogsz kopanni.
2018. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Tehat a farkat bekapod, de beszelgetni mar nem megy?
2018. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!