Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Miért nem beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Miért nem beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 2 hónapja interneten egy fiúval. Sokat írtunk egymásnak, majd elkezdtük használni egy telefonos appot. Azóta alig beszélgetünk. Azt mondta nem igazán szeret írogatni telefonon.

Következő hónapban találkozni akar velem. Néha ha olyan a téma akkor érzem rajta, hogy érdeklődik, esetleg kapcsolati szinten is, viszont picit aggódom, mert nem igazán beszélgetünk mostanában. Nektek is volt ilyen barátotok/párotok, akivel neten hasonlóképpen ismerkedtetek meg, viszont a való életben nagyon jól passzoltatok?

Nekem ez egy picit fura, mert általában a barátaim nagy része sokat használja az ilyen appokat (whatsapp, viber) aztán nekem most furcsa ez a helyzet...

Egyébként egy osztrák fiúról van szó.



2018. aug. 7. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Smmmi komolyat nem akar.
2018. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért utazik 300km-t hogy találkozzon velem?
2018. aug. 7. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem tervez veled komolyat. Jobb lesz ha elengeded, vagy megbeszéled vele, hogy mit is akartok egymással. Annak nincs értelme kicsi lány, hogy összetörjön a szíved.
2018. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk ki azt az utazást! Ha jön, lehet, hogy egyébként is jön, és ha már itt van, elkap egy körre.
2018. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Én adtam meg az időpontot, szexről szó sem volt, semmiféle ilyen utalás.

Kicsit nekem gátlásosnak tűnik. Meg egy kicsit furcsa is, de még aranyos módon.

Köszi a válaszokat. Lehet csak barátkozni akar, aztán ennyi az egész.

2018. aug. 7. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki barátkozni akar nem utazik át ennyit egy lány miatt.
2018. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mi lehet az oka?
2018. aug. 7. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Várd ki a találkát, lehet jól sikerül majd:)

Ide meg annyi hülye jár, ne hallgass rájuk.

2018. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyit utazik vagy sem,lényegtelen.Az a tapasztalatom,hogy akivel nem működött a kommunikáció rendesen neten,telefonon,mert szerinte nem alkalmas rá meg nem ilyen típus,azzal kapcsolatban sem voltunk egy hullámhosszon.
2018. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!