Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet/ illik tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet/ illik tenni, ha ugy erzem, nem csak velem randizgat a pasi?

Figyelt kérdés

Bizonyitekom konkretan nincs ra, de nehany megmozdulasabol arra kovetkeztetek, azt erzem , hogy nem csak en vagyok az eleteben.

Nagyon szimpatikus, jol erzem magam vele, szerintem el kolcsonos. Nehany hete talalkozgatunk.

22L



2018. aug. 8. 11:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ez kolcsonos*
2018. aug. 8. 11:57
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadni, hiszen a nők is ezt szokták, ezért már ő se fogad zsákbamacskára, aki tök mindegy hogy jónak látszik, bármikor kidobhatja.
2018. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell írni egy olyan kérdést, amiben kifejted, miért érzed ezt. Így annyit tudok mondani, kérdezd meg tőle, helyes-e a megérzésed.
2018. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát... amíg nem jártok, addig elvileg minden joga meg van hozzá.
2018. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze, nem szolhatok bele. Ezert is nem merem ezt megkerdezni, mert aztan biztos en leszek a hisztis, feltekeny pitsa, aki dobva lesz, ugyis lesz mas elven.
2018. aug. 8. 12:17
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Szó nélkül, udvariasan elköszönni tőle, és minden jót kívánni Neki.
2018. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Amíg nincs semmi konkrétum, ergo hogy együtt vagytok, vagy "jártok", addig miért ne randizgathatna másokkal? Ez kb. olyan, mintha társkeresőn csak egy nőnek írnék levelet, vagy ha egy nő csak egy pasinak válaszolna. Oszt közbe meg kb. 100-nak is akár.
2018. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

En mindig oszinte voltam minden kapcsolatomban, es oszinten elmondtam mit erzek, mi zavar. Sose volt belole gond, es most is ugy gondolom, hogy ez lenne a normalis. Valamiert a mai vilagban a fiatalok ossze-vissza kamuznak, manipulalnak, trukkoznek, kihasznaljak egymast, aztan meg azon sirnak, hogy elhagytak, megcsaltak, kihasznaltak oket.

Embernek kene maradni, ugy viselkedni egy parkapcsolatban is, es akkor nem lenne ez. De manapsag mar a nok is szexkapcsolatban kinlodnak, meg ismerkedesi szakaszban dugnak fuvel-faval, igy persze a pasik tojnak megbecsulni oket. Es kozben az a vicces, hogy melyen legbelul egyik se boldog ettol, hisz pont az igazi tarsas kapcsolat lenyeget vesztik el, a dugasi szabadsagert.

Azert az is elgondolkoztato, hogy miert probalkozik masnal is? Ha valoban te kellenel neki, akkor nem massal maszkalna, hanem veled lenne inkabb. Valoszinubb, hogy x csajnal probalkozik, aztan az egyiket csak sikerul megfektetni... Egy ilyen "kapcsolattol" meg mit varsz?

2018. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azt csinal nyilvan , amit akar, ebbe semmi beleszolasom.

Ettol fuggetlenul nem akarok az esetleges 2. vagy 3. lenni, akivel talalkozgat, akik kozul majd valaszt. Erre semmi szuksegem. Kiakarok lepni ebbol az egeszbol, csak nem tudom, hogy igazak - e az erzeseim.

Ha nem, nyilvan nem csinalok felesleges cirkuszt magam kore, ws vagom a fejehez, hogy “ tudom, massal is randizol!”

2018. aug. 8. 12:26
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Erdekes kerdes. Ha megbizonyosodtal a “gyanu” felol. Ki, hogy kezeli ezt. Mert hat, szerintem, ha valakik mar talalkozgatnak, jarnak, ott mar nem nagyon van szerepe 3. felnek. Sokaknal elfogadott ez es nem lesz belole vita. De sokaknal meg nem elfogadott, hogy “mi meg randiztunk, te mas lanyokkal/fiukkal is talalkozgattal”. Szerintem van egy pont, amikor az ember erzi, tiszteletbol es erzelembol, hogy a “talont/talonokat” ideje dobni, kiiktatni es tisztelni a masikat azzal, hogy 3., 4. randira mar nem ugy megyek, hogy vannak tartalekok a hatterben. Ha valakivel tobbszor randizok, akkor erzek iranta valamit es nem az van, hogy azert talalkozok vele tobbszor, hogy vajon, “jobb-e a tobbinel aki meg tartalekban van.” Bar ha igaz ez, akkor egy ilyen emberrol sokat elarul jelleme. Csirajaban elfojtottam az ilyen randikat, ahol ez derult ki, visszatekintve jol dontottem.

Bar ahany haz, annyi szokas.

2018. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!