Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok és lányok! :D Ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok és lányok! :D Ez jó szöveg lehet, ha meglátok egy lányt és leakarom szólítani?

Figyelt kérdés

"Elnézést, nem szokásom az ilyen, de megláttalak az előbb és életem végéig gyűlölném magam, ha nem szólítanálak meg."


Erre ha jó választ kapok, akkor: "Nem iszunk egy sört vagy valamit?"


Nem vagyok jó randikban vagy csajozásban, bár nem is célom, de szeretnék egy tartós kapcsolatot.


Szerintetek ez rossz duma lenne vagy nem? Köszi a válaszokat előre is :)



2018. aug. 8. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Sört?
2018. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegulis nem rossz. Igazabol tok mindegy mit mondasz, ha tetszel neki benne van, ha nem, akkor nem. A kulso fontosabb, mint a szoveg...
2018. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gotti?

Próbáld ki egyszer, bár ne sörrel kezdj...

2018. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Aha, tegnap néztem meg :D

2018. aug. 8. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jegeskávéra hívd:)

(a többi jó)

2018. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem édes. De tényleg inkább jegeskávéra hívd :-)
2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem az van, hogy dúr két pofon és elfut? :D
2018. aug. 8. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első mondat az nagyon hasznosítható. Én is már láttam többször is egy srácot, gondoltam na most már aztán tényleg nem lehet véletlen, hogy ennyiszer elmegyünk egymás mellett; most már következőleg , ha látom, megszólítom mindenképpen:) Szóval az első mondat az mindenképpen teljesen bevethető, én annak ítélem meg:)
2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!