Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket eddig hogy hívtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket eddig hogy hívtak randira? Mi volt a szöveg, amit a fèrfi mondott? Egyértelmû volt, hogy ez ranfi?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 18:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*randi
2018. máj. 22. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Gyere igyunk meg egy kólát :D
2018. máj. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Találkozzunk valamikor kettesben. Rákérdeztem,hogy

-akkor ez most randi?

-szeretnéd,hogy az legyen?

-nem rajtam múlik,hogy minek mondjuk

-akkor igen,randi

2018. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt egy kifejezetten emlékezetes szöveg, mindig csak elhívtak valahova kettesben- fagyizni, kávéra, moziba, sétálni, ilyen alap dolgokra. Szerintem nem kell sem nagyon megerőltetni magad az első randinál, viszont ezekben az a jó, hogy elég levágós ha egy pasi, akit két napja ismertél meg, elhív rá, akkor kimondatlanul is érted, hogy bizony randizni hívott nem csak a menő új cukit szeretné most kipróbálni.
2018. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lánnyal megismerkedtem koncerten és lehívott Balatonra.

Másik lány moziba hívott.

2018. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!