Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Első randin puszi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Első randin puszi és kézfogás mehet?

Figyelt kérdés
Vagy nem illik csak beszélgetni? Es az baj ha első randin nem csinálunk semmit? Inkabb írjatok le mindent hogy mi illik és mi nem!!! Köszi a válaszokat.
2018. aug. 10. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tini kategória!!!!444

Mi hogy mondjuk ezt meg? Van, ahol mar szex is van első randin, van, ahol harmadik randin sincs puszi. Valami képletet vársz? Ez mindig a két randizón múlik. Figyelsz a jelekre, ennyi.

2018. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mi az első randin sima baráti puszit adtunk, tudod, olyasfajta összeérintjük az arcunkat és a levegőbe puszi, egy kézfogás előtt. De csak mert előtte mi egy hónapja beszéltünk már online. Azért kézfogás, mert élőben is bemutatkoztunk, puszi meg mert akkor már nagyon jó barátok voltunk. Második randin már smaciztunk :D
2018. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Csókig ne állj meg! Ha első randin nincs csók, akkor már később sem lesz.
2018. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én aztán extra távolságtartó vagyok, de szerintem egy "köszönős puszi" meg egy kézfogás aztán abszolút belefér.

(Nálam mondjuk ennél több semmiképpen se még egy ideig)


Figyeld, mire hogy reagál a partnered, és látni fogod, meddig érdemes elmenni :)

2018. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Aki első randin nem csókolózik az kuka. Komolyan mondom.
2018. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Itt mindenki imádja ismeretlenek száját nyalogatni belülről? :D
2018. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, nem illik/nem illik kérdése. Majd látod/érzed a lányon, hogy ő mit szeretne és minek, mikor van ott az ideje. Amúgy pl. nálam nem. Max. akkor, ha már régóta ismerjük egymást és mondjuk egy kezdeti barátságból alakult ki a dolog. Az első randi az nem véletlenül első randi, hiszen még nem vagyunk egy pár és csak ismerkedünk, beszélgetünk. Nekem a puszihoz több kell, számomra ez csak akkor elfogadható, ha már van közöttünk valamiféle kapcsolat. Én nem puszizkodom idegenekkel, amíg nincsen köztünk semmi, addig én nem is vágyom rá és annak sem örülnék, ha engem akarnának csak úgy puszilgatni. Én első randin soha nem engedtem ilyesmit és nem is kezdeményeztem (se puszi, se csók), mert nekem nem esne jól. Ha megsimítja a karom/hátam vagy ilyesmi, akkor az rendben van, de nálam ez a maximum és a többi majd jöhet idővel szépen lassan. A kézfogással nincsen ilyen jellegű bajom, szerintem az nem túl sok, viszont én egyszerűen nem bírom elviselni és borzasztó kényelmetlennek találom, emiatt nem szeretem.
2018. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mindenki másképp csinálja. Én elvárok azért egy csókot minimum, mivel akivel én egyszer találkozok azzal már azért beszélgetek pár hete 0-24be. Sosem volt még ebből probléma, nem mondta senki, hogy túl gyors, meg azt sem, hogy nem szereti ismeretlen száját nyalogatni :D
2018. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha a kézfogás alatt a szimpla kézfogást értetted, mikor üdvözlitek egymást és bemutatkoztok, akkor az nyilván mehet. Én valamiért a kézen fogva sétálásra gondoltam, nem tudom miért.
2018. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönéskor puszi, kézfogás meg simán.


Hány éves vagy, 13?

2018. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!