Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 33 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 33 éves férfi szerethet egy 21 éves lányt? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 33 éves férfival, akivel többször is elmentünk "randira". Néha keres, néha nem. Amikor keres akkor viszont fűt- fát ígér. Elbizonytalanít ez az egész. Lehet csak egyre megy ki a játék? Tanácstalan vagyok. Ő az első olyan férfi, aki ennyivel idősebb nálam.
2018. ápr. 19. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Csak szexre kellesz neki. Egy 33 éves férfi ha komoly kapcsolatot akar, akkor nem egy 12 évvel fiatalabb lánnyal fog kapcsolatot létesíteni.


Fejezd be vele a kapcsolatot.

2018. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Napi hány kérdést írtok még ki a nagy korkülönbség témában? Ráadásul ilyen egyértelműen ostobán...
2018. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerethet is, meg másra is kellhetsz neki. A leírtak alapján, nem komoly kapcsolatot akar veled. F
2018. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos csak szexre kellesz neki.

Es ne csodalkozz, ha kiderul, hogy gyerekes, nos ferfival van dolgod.

2018. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezt így nem lehet tudni. Nem a korkülönbségen múlik.
2018. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Tanácsom: a férfiak locsogását engedd el a füled mellett. Ha dugni akarnak akkor még a csillagokat is képesek ledumálni az égről. Azt nézd mit tesz. Azzal kevésbé tud megtéveszteni, plusz a legtöbb egy numeráért nem is fárasztja magát a szavak szintjénél tovább. (vagy csak az ibtelligenciájuk nem terjed eddig?)
2018. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerethet.


Köztem és a barátnőm között is 12 év van.



Az egy másik kérdés, hogy én folyamatosan kerestem (igaz o sem arra várt csak, hogy hívom e, hanem keresett ha hiányoztam), és nem fűt fát ígérgettem, mikor éppen unatkoztam, hanem beszélgettünk, programokra jártunk, udvaroltam neki.


Nem is tette fel soha a megismerkedésünkkor a kérdést, hogy lehet e valami közöttünk.

2018. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig fiatalabbnak erzi magat toled addig kellesz neki , tehat nem lehet tudni hogy 6 honap vagy 2 ev lenne ez az ido. De ha teged megkaphat biztos elgondolkodik rajta hogy tobb ilyrn fiatal no van akire ra mehetne..
2018. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NDSM ***** válasza:
40%
Szerintem gondold át! HA nem keres, lehet, hogy dolgozik. Jelölj ki egy elég távoli időpontot, amig nem bújsz vele ágyba! HA tényleg szeret és tartósan téged akar, akkor gond nélkül elfogadja! Ha nem akkor csak arra kell neki valaki! Az életkor pedig csak 1 szám! Én ismerek olyan 40 évest, aki egy 15 éves szintjén áll, de ismerek olyan 18 évest, aki simán lehetne többgyerekes anyuka, mert annyira felelősségteljes.
2018. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szorakozik veled es dugni akar
2018. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!