Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból egy félénk, gátlásos, zárkózott pasinál?

Figyelt kérdés

Hívjam el egy sörre (piától úgy is bátrabb lenne és megeredne a nyelve)? Vagy milyen jelet küldjek felé? Állandóan én érdeklődek?


Szerintem valamilyen szinten tetszem neki, de nagyon zárkózott és gátlásos.


Nem akarom randira hívni csak hogy nyissunk egymás felé semleges környezetben. (Munkatársak vagyunk)


L


2018. aug. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatban vagytok a melóhelyen? Sűrűn találkoztok, lehet kettesben beszélni egy keveset? Nem lesz céges buli a közeljövőben? ;)
2018. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el legközelebb ebédszünetben.
2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Együtt járunk ebédelni. Ha kérdezem, készséggel válaszol és olykor még mesél magáról. De kérdezni sose kérdez. Valahogy érzem,hogy van köztünk valami. Elkapja a tekintetét, zavarban van, mosolyog és ügyetlenkedik a környezetemben. Sosem hívott ebédelni, de a múltkor hivták enni egy másik osztályról és mondta, hogy én is megyek. Nem tudom, mit csináljak vele. :( Majd lesz a karácsonyi bulj, de előbb lesz a szülinapom..
2018. aug. 13. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Keresd a tarsaságát, beszélgess vele, hívd el kávézni melóban, esetleg melón kívül.

Ha soha nem kérdez, akkor


1) nagyon félénk - kezdj el mesélni magadról, de úgy, hogy dobd fel jó magasra a labdát, hogy azzal kapcsolatban kérdezzen, kérdeznie kelljen.


2) azért nem kérdez, mert nem érdekled. Mint EGYIK kolléganő bírja a társaságodat, szívesen ebédel együtt veled, de mint NŐ nem érdekled. (Bár mondjuk akit valamemnyire bírok és együtt eszek vele afelől legalább udvariasság szintjén minimum érdeklődöm...)

2018. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet most lepontoznak de... Azon elgondolkodtál már, hogy ha ilyen félénk és gátlásos akkor lehet, hogy nem igazán tudja, hogyan is kéne a társalgást folytatni? Nálam is van olyan, hogy xy esetben nem tudom, hogyan reagáljak erre. Amikor magáról beszél utána nem azért nem kérdez valószinűleg mert nem érdekled hanem mert próbál valami értelmeset kinyögni.... Elhívhatod inno ha szeret inni, ártani nem árthat... érdeklődj afelől, hogy mi a hobbija, mit szeret csinálni, meséljen róla. Imádjuk ha valakit érdekel a hobbink és mesélhetünk róla :D


Amúgy lehetsz vele szerintem teljesen nyitott is és add a tudtára, hogy bejön neked, szívesen randiznál vele 1x-2x és majd kiderül...

2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!