Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit reagálnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha kiderülne, hogy a pasitok más csajra ráír instagramon akit nem ismer, hogy szia hogy vagy?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelmű lenne a helyzet, ismerkedni akar, és ez nekem természetesen nem tetszene. De azért attól,hogy mindezt tudom, rákérdeznék,hogy mégis mit is akar? Legalább érezze magát kellemetlenül...


Egyébként a döntésem a továbbiakról attól függene,hogy mióta vagyunk együtt, és mennyire bíztok meg Benne. Ha nemrég, és kétséges,hogy hűséges típus szakítanék, hiszen tovább biztos,hogy nem tudsz megbízni Benne.

Ha régóta vagytok együtt érdemes kitárgyalnotok miért is vágyik másra.

2018. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi kreativitással, "szia hogy vagy?"

Nem kell félni, nem igen lesz nő aki alá feküdne.

2018. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De a párom hűsége ne attól függjön, hogy ki akarna szexelni vele, hanem saját magától.
2018. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt az exem de sose értette meg ha elmagyaráztam mi ezzel a gond. Szerinte egy csomó "értékes ember'" van...oke csak ne a család rovására ismerkedjen.
2018. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem kérdeztem rá nála, hogy mi volt ez, de biztos vagyok benne, hogy azt fogja mondani, hogy azért írt rá, mert bekövette és csak tudni akarta ki ő. de szerintem akkor nem ezt kellene írnia, hanem valami olyasmit, hogy ne haragudj ismerjük egymást?... vagy ha privát akkor minek igazolja vissza és ír rá
2018. jún. 15. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Vagy csak érdekelte, hogy hogy van, mert régről ismeri? Esetleg unatkozott és próbált valamit kezdeni magával.

Én azt se tudom, hogy van -e instagramja a barátnőmnek. Annyit tudok, hogy nekem nincs.

2018. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig várnék a szembesítéssel. Én sem írogatok mással, ő se tegye.
2018. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!