Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaladi osszejovetel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaladi osszejovetel? Mit keresek en ott?

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy ezzel a ferfival a kapcsolatom eleg furan indult. Az orszag 2 pontjaban lakunk, a neten tobbszor kommunikalunk- javareszt o ir, de semmi lenyeges. Fel eve lattam utoljara. Megbeszeltuk, hogy a heten talalkozunk. De kiderult, hogy nem jo neki, mert a mamajanak lesz a szuletesnapja es az egesz csalad ott lesz. Persze megertettem, mondtam, hogy majd legkozelebb bepotoljuk. Mire o megkerdezi hogy jovok e? Hat kopni nyelni nem tudtam- mert bar tudnam szeretni!! De a tavolsag eleg nagy akadaly.. en mar a neten keresztul is megkedveltem/ megszerettem. Szerintetek mi ez a meghivas? Mi ezzel a celja??
2018. aug. 15. 06:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék. Ti kb idegenek vagytok egymásnak. Nem is értem, minek akar egy családi szülinapra invitálni.
2018. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Biztos nem egy családi összejövetelen akarnèk megismerkedni a netes álomképpel.
2018. aug. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi mar lattuk egymast tobbszor!! Nem netes alomkep, csak utoljara februarba talalkoztunk,
2018. aug. 15. 08:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy villogni akar veled, hogy van barátnője. Így, hogy sose taliztatok még, ne menj szerintem se. (Ez max. hülye amcsi romkom filmekben szokott bejönni).
2018. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,most látom, hogy már volt tali többször.
2018. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, lehet az elejen en fogalmaztam rosszul. Tehat 1,5 eve ismerjuk egymast, azota beszelunk, talalkoztunk tobbszor. Csak en ertem a meghivast, mert nem vagyunk egyutt
2018. aug. 15. 08:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te lefekszel másokkal, ő valószínűleg nem. Egy férfi nem fecsérel el ennyi időt egy ilyen plátói kapcsolatra, ha lenne jobb lehetősége

Egyébként ne menj el.

2018. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy en osszefekszem masoKKAL is? :D ismerkedek masokkal persze. De ez nem egyenlo azzal, ketto pedig o is ugyanugy!
2018. aug. 15. 08:19
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve megy a kínlódás. Döntsétek el, hogy akartok egymástól valamit vagy nem. A találkozó korai.
2018. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Tehát másfél éve nem feküdtél le senkivel?
2018. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!