Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örülnétek lányok ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek lányok ha az első találkozó családi meghitt környezetben történne?

Figyelt kérdés
Anyukámmal élek, 20 éves vagyok és arra gondoltunk meghívnánk a kiszemelt lányt egy kis itthoni beszélgetésre. Anyum készítene sütit teát szóval sokkal megnyugtatóbb lenne mindenkinek mint egy rideg belvárosi kávézóba menni. Van külön szobám is, sőt leküldhetem anyámat is ha szükséges.

2017. máj. 26. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Egy semleges hely jobb lenne. Neked biztos megnyugtató, de a lánynak, aki először randizik veled, inkább kínos lehet.
2017. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

NEEE!Az első randi egyébként is izgalmas, és arra feltétlenül kettesben kell,hogy sor kerüljön. minden egyéb zavaró lehet. És mi van akkor, ha Ti bejöttök egymásnak, Anyukádnak meg nem jön be rögtön a lány?


Te találkozz Vele először, beszélgessetek, aztán majd a többedik randin hívd el magatokhoz.


Ráadásul rémísztő lehet ez elsőre azért is mert olyan, mintha már lánykérésre invitálnátok, túlságosan komoly és az se biztos,hogy lesz folytatás.

2017. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Atyaúristen... nem akarlak elszomorítani, de nem már. Értem, hogy jót akarsz, de így borzasztó rossz képet fogsz kialakítani magadról (anyuci pici fia), ráadásul első randin. Nekem nagyon nem jönne be, pedig mindig is családszertő lány voltam és nagyon örültem, amikor a barátom egy hónap járás után hazavitt a szüleihez. De ezt így ne csináld.

22/L

2017. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem, ez nagyon gyerekes. Mintha általánosban lennél, ott szoktak így meghívni valakit "randira" :D Egy semleges kávézó sokkal jobb, vagy egy park, egy séta, fagyizás. Nagyon gyerek vagy még.

21N

2017. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Egy férfi legyen felnőtt férfi, és ne anyuci sütijét kínálgassa. Anya nem kell a randira, és a sütije sem. Fogd magad, szedd össze magad és vidd el egy nyilvános helyre, mint egy önálló felnőtt ember!
2017. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jó ötlet. Bemondásra úgyse hiszi el senki, hogy ennyire ilyen vagy, mert ilyen nincs is. Jobb az ilyesmit demonstrálni. Megspórolsz magadnak egy csomó elfuserált kapcsolatkezdeményt. Hajrá!
2017. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Még nem láttam rideg kávézót. Nekem ez a pofavizit tűnik ridegnek.
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez ijeszto lenne. Epp elegge zavarban lennek miattad, es legalabb az elso nehany alkalommal csak a fiuval szeretnek ismerkedni. Nem a kavezo a lenyeg, hanem az h kettesben legyetek. Gondolj bele, te szivesen udvarolnal az o apja ellenorzese mellett? Aranyos vagy h ennyire keszulsz, de szerintem ez nem jo otlet.
2017. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka süt sütit, ti meg majd beszélgettek a szobádban az ágy szélén ülve. Te ezt komolyan gondolod húszévesként? Én el sem mennék így.

L

2017. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Lazy Lover ***** válasza:
65%
férfiként mondom nem jó 5let majd ha jártok akkor áthívod ennyi
2017. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!