Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, h tetszettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, h tetszettem egy 26 éves nőnek?

Figyelt kérdés

Konkrétan én még csak 22 éves vagyok, pár napja kimentem beszélgetni, sörözni a szokásos haveri társaságommal. Azt tudni kell, h én vagyok közölünk az úgymond „komoly” srác, aki jó tanuló volt, nem dohányzik és hasonló dolgok, sztem eltudjátok képzelni.

A lényeg, h ott volt egyik haverom ismerőse és az ő nővére. Elkezdtünk beszélgetni, nekem nagyon szimpatikus volt a személyisége, nem ivott alkoholt, nem dohányzott, választékosan beszélt, és az egész kiállása olyan nőies volt, nem találkoztam még ilyennel.

Később picit elváltak útjaink, nekem elkellett ugranom egy ismerősért, de aztán amikor visszatértem, egyből újra a társaságomat kereste és megint odaült mellém.

Másnap teljesen ledöbbentem, amikor haverom elmondta, h már 26 éves, a külsejét tekintve én maximum 23nak néztem. Ez eléggé elvette a kedvem, mert valószínűleg egy 26 éves nő nem egy 22 éves fiúra vágyik már, gondolom így az esélyeim is nullára redukálódtak. Szerintetek van arra esély, h ő is esetleg vonzódott hozzám ? Főleg hasonló korú nők válasza érdekelne, de mindenki véleményét szívesen olvasom.


2010. jún. 20. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
25 évesen nem rég döngettem meg egy 29 éves csajt, nem hiszem h gond ez
2010. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen meglehet, bár ezekkel a dolgokkal magam is gondban vagyok. Engem is megnéznek olykor idösebbek, de kezdeményezni nem kezdeményeztem még soha, mert a nagy átlag azt diktálja, hogy a csaj fiatalabb hapsival nem kezd.

Szerintem kerítetek még alkalmat a találkozásra és kiderül.


21/F

2010. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

=)) jot kacagtam


te akivel beszelsz mind azt latod h csak tegedet akar?


jol erezte magat lehet h nem volt igy reg neki de nem azt jelenti h kedvel vagy mar agyba akar lenni veled

2010. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Félreértettél, egyáltalán nem akarom megdöngetni és nem is fényezni akarom magamat. Arra lettem volna kíváncsi, h lehetséges-e az, h egy ilyen korú nő összejönne egy nála ennyivel fiatalabb férfival egy komoly kapcsolatra. Mondom, engem teljesen elvarázsolt a személyisége

Azért gondoltam, h esetleg én sem vagyok közömbös számára, mert volt ott még rajtam kívül több srác is, köztük az ő korosztálya is, mégis velem beszélte át az egész estét és néha olyan szépen mosolygott rám :)

2010. jún. 20. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem persze, hogy van esélyed. Ha tényleg olyan értelmes, mint amilyennek leírtad, nem hiszem hogy olyan korlátolt lenne, hogyha a vonzalma irántad kölcsönös, akkor csak a korkülönbség miatt ne legyen semmi köztetek.
2010. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj,butaság ezen agyalnod,ha egyszer láttad Rajta,hogy szimpatikus vagy neki,akkor nyugodtan sort keríthetsz még pár találkozásra,s akkor bepróbálkozhatsz Nála finoman!Nincs veszítenivalód.
2010. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én interneten de hasonlóképp ismerkedtem meg a párommal, én 22 ő 25. Én sem találkoztam még hasonlóval! Idáig nálam fiatalabb (kb.3 év az átlag különbség) csitrikkel hozott össze a sors. De uhh... inkább cölibátus, mint hogy még egynek elviseljem a picsogását. ÜDV23F
2010. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!