Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizásnál miért kell erőltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizásnál miért kell erőltetni az extrovertált kiséket?

Figyelt kérdés

A klisék alatt az állandó fecsegést értem, amit small talkoknak is szokás nevezni. Meg ez a kínos csend fogalom is nevetséges. Miért kínos az, ha esetleg nem fecsegnek állandóan? Szerintem tök jó dolog az, ha mondjuk kiülnek egy parkba és nézik ahogy a szél fújja a levelet.

Nincs olyan, hogy kínos csend és úgy érzem ezzel minden intelligens ember tisztába van. Az a legrosszabb mikor egy introvertáltabb ember próbálja az extrovertáltat eljátszani, ahelyett hogy azt tennék ami jól esik.


2018. aug. 16. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha passzoltok, akkor nem lesz semmilyen csend először. Randizni azért mennek az emberek, hogy megismerjék egymást, szerintem csendben üldögélni akkor jó, amikor már valamiféle kötelék kialakult a két fél között.
2018. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A franc tudja. Engem is feszélyez a small talk, sosem szerettem introvertált férfiként. Szerintem akkor van keresnivalótok egymás mellett, ha a csend/hallgatás sem kínos. Egyébként van kínos csend, de jellemzően azoknál lép fel ez a jelenség, akik nem passzolnának amúgy sem.
2018. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ezekszerint o nem valo hozzad. Lapozz, es keress olyat akivel ismeretlenul is jolesik a csendben ucsorges es senki nem feszeng... szeremcsetlen masik fel... csak probalkozott - rosszul tette.
2018. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Randizásnál semmit sem kell erőltetni. Akár el is mondhatod azt, amit itt leírtál, beszélgethettek erről is. Így a randipartnered tudni fogja, hogy azért vagy gyakran csendben, mert introvertált vagy, és nem azért, mert mondjuk valami problémád van vele vagy nem tudsz beszélgetni. Számára sem válik kínossá a csend, jobban megismeritek egymást, és hamarabb kiderül, hogy passzoltok-e egymáshoz.
2018. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A randi lényege, hogy jobban megismerd. Ezért akar beszélgetni. Annak mi értelme, hogy két idegen ül egymás mellett, és ugyanolyan idegenek, mikor hazamennek?
2018. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az oké, de azért gondolom itt az erőltetett sziporkázásra gondol a kérdező.
2018. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Érdekelne, hogy a 4-est miért pontoztátok le.
2018. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha telepata vagy és telepatával randizol, akkor semmi baj a csenddel, de ha nem ez a helyzet, akkor mégis hogyan akarsz valakit megismerni, ha nem szóltok egymáshoz?
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Entert szeretem a mozis randit. Lófaszt se kell mondani. Másik ilyen kedvenc helyem a búvárkodás. Na ott csak mutogatni és bugyborékolni kell. 24f
2018. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha meg akarsz ismerni valakit, akkor csak kérdezel róla, akármilyen magadnak való is vagy.

De nem kell erőltetni. Ez esetben olyanokkal randizz, akiket már ismersz.

A csend meg nem attól lesz kínos, hogy nem beszélnek folyamatosan. Akkor szokott előállni, amikor két össze nem illő ember érzi már, hogy rohadtul nincs semmi mondandójuk egymásnak.

2018. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!