Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy érősen introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érősen introvertált személynek lehet jól működő kapcsoalta egy extrovertált emberrel?

Figyelt kérdés

Az ellentétek vonzzák egymást?

Én vagyok a zárkózott, nem túl társasági ember. A kiszemeltem szeret eljárni koncertekre, iszogatni a barátaival. Engem is próbált kimozdítani a komfort zónámból, de tudom magamról, hogy egyszerűen képtelen vagyok feloldódni nagyobb társaságban. Inkább a párommal vagy 1-2 barátommal, családtagommal tudok leülni iszogatni. Az még komfortos számomra. Sokszor lemondtam a találkozást emiatt, mert beleegyeztem, gondolván, hogy jót tehet kicsit kimozdulni, szokatlan dolgot kipróbálni, de meghátráltam. És igazából nincs is erre szükségem, legfeljebb azért mentem volna, hogy időt töltsünk együtt.

Ez mehet a lapcsolat rovására, vagy van valami megoldás rá?


2018. aug. 8. 18:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*erősen
2018. aug. 8. 18:01
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hosszú távon a hasonló emberek vonzzák egymást,de igen,müködhet a kapcsolat,ha képesek vagytok alkalmazkodni egymáshoz. Te mész,ha neki fontos,ö meg elfogadja,ha éppen totâl nem akarsz. Úgy viszont nem fog müködni,ha te már elöre lemondod a dolgokat,merthogy úgyse tudsz oldódni. A személyiséged nem egy merev fa,megváltoztatni nem kell,de formálni tudod.
2018. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hiszek ebben. Olyan ember a legjobb társ, akivel a lényeges dolgokban egyetértés van. Az elején még lehet tolerálni, de idővel egyre nehezebb.
2018. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen. Az extrovertált introvertált lehet a legjobb páros.
2018. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sok dologban kiegészítenénk egymást. Talán tanulni is tudnánk a másiktól. Például én egy kis bátorságot talán. 😊
2018. aug. 8. 19:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egyalapvetően nyugis embert hosszabb távon kiborít, ha örökké bulikba kell járni, és állandóan a rélszeg ricsajozást kell hallgatnia.
2018. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? ideig óráig lehet próbálkozni, de hosszútávon nem fog menni.
2018. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Eleve össze sem jönnének.

2018. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 peca1000 ***** válasza:
96%

Felejtsd el.


Keress egy intrós csajt, és szépen ellesztek otthon.


Én is masszív intrós vagyok, a hátam közepére kívánom a koncerteket, bulikat, iszogatni a haverokkal.


Szépen megvagyunk mi itthon az asszonnyal, kutyával, nézzük a letöltött sorozatokat, néha kirándulunk, stb.


Még a rokonokhoz sem megyek szívesen, pedig jó emberek, jó társaság.


Ha esküvőre, lagziba kell menni, már induláskor arra gondolunk, hogy de jó lesz onnan eljönni haza végre.


Még a sajátunkkal is így volt :)

2018. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem jót tesz, kimozdít. De én egyébként is szivesen mozdulok ki, nekem inkább a nagy idegen társaság,ami nem a szivem csücske. Ott nem nagyon tudok elbeszélgetni. Frusztrált leszek.


Simán tud működni egy ilyen kapcsolat, de ahhoz neked is kell tudni alkalmazkodni. Hogy a másiknak is jó legyen.

2018. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!