Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ifjú hölgyek! Jobb ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ifjú hölgyek! Jobb ha egy férfi nagydumás vagy extrovertált mintha merengő, szemlélődő típus?

Figyelt kérdés
Nem mintha meg akarnék változni, mert én nagyon jól elvagyok magammal és imádok elmerengeni dolgokon. Úgy látom ez nem annyira divat. Mert oké, rendszeresen járok partikba, be tudok vadulni az ágyban de azért mégiscsak egy szemlélődő, befelé figyelő fazon vagyok. Nagyon kínai, hogy érdekel a taoista filozófia meg percekig bámulom a hajladozó fákat?
2015. nov. 12. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gond, hogy merengő, csak rólam is merengjen időnként! :D
2015. nov. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez a típus jön be, van akinek a másik. Erre nincs recept, séma, sablon. Általánosítani lehet, kategorizálni, de hogy melyik típus a jobb? Mind a kettő :)
2015. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Extrovertált és introvertált férfiak között is akad normális és olyan is akivel inkább nem akarnék semmiféle közelebbi kapcsolatot, előbbiek közül a tipikus nagydumás menő partyarcok ezek, utóbbiak közül pedig azok, akik percekig bámulják a hajladozó fákat :D És a taoista filozófia sem az én világom.

De önmagában amúgy a merengéssel, elmélkedéssel semmi baj nincsen.

2015. nov. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a 2 típus létezik. Egyik se az esetem amúgy.
2015. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bámulod a hajladozó fákat? XD de nem gond, én is szeretek elmerengeni dolgokon, de jobban örülök, ha mással megtudom beszélni. Fa bámulást még nem csináltam, nem is fogok szerintem :D Fogsz párt találni, ne aggódj, vannak nőkből is ilyenek nem ritkaság.
2015. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

A kettő nem zárja ki egymást. Nagydumás vagyok én is, olyan igazi szangvinikus, társaság központja, de ha magam vagyok, elnézem a hajladozó fákat, az égen futó felhőket, vagy egy tiszta éjszakán órákig tudom bámulni a csillagokat.

De úgy vagyok vele, mint az ötös válaszoló. Sokat nem ér az élmény, az elmélkedés, ha nincs kivel megosztani.

2015. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Feltételezem, te sem akarsz magad mellé egy nagydumás, minden lében kanál, pörgős, társaságközpontú lányt, ha te inkább egymás mellett feküdve a hajladozó fákat nézegetnél.
2015. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csajok itt elfilóznak és a vége az lesz hogy a gazdagabb/jóképűbb lesz a választás. Mer' csak.
2015. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ennyire beskatulyázni az embereket, én szeretek otthon is punnyadni, meg programokra is eljárni, viszont nem szeretem, ha valakit rángatni kell, hogy menjünk már valahova, van úgy, hogy csak spontán eszembe jut valami, és akkor csináljuk, menjünk (akár egy hátizsákkal külföldre), nem mindig szervezek előre, hozzám hasonlót tartok ilyen szempontból megfelelőnek magam részéről.
2015. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb szeretem az extrovertált embereket mivel én is ilyen vagyok.
2015. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!