Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el két lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el két lányt "randira/találkozóra"? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
A sport center kondirészlegén beszélgettem velük, ők jöttek oda hozzám, nem tartom magam csúnyának, annyi hogy elég kisfiúsan nézek ki, de gondolom azért jöttek mert szimpatikus voltam nekik, sokat nevettek meg láttam rajtuk, nekem is bejöttek.. Kicsit zavarban voltam, de megadták a számukat. Gondolom azért hogy felhívjam őket. De most gondolom le akarnak feküdni velem, mert kétlem hogy komoly kapcsolatot akarnak, főleg hogy idősebbek is nálam 21,22 , de csak hívjam el akkor őket találkozni, vagy mi? Egy lánnyal voltam csak amúgy, de nem lett belőle semmi, szóval nem vagy egy nagyon tapasztalt, de gondolom ők is látták. Ti hogy hívnátok el őket? 18F

2018. aug. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia xy vagyok, beszélgettünk az edzőteremben, lenne kedved valamikor meginni egy kávét vagy teát.


Elmentek egy kávézóba veszel neki egy sütit stb aztán beszélgettek, nem kell túlbonyolítani. Ha már jól nézel ki és hozzád mennek oda nők akkor határozottságot is szedj össze mert akkor nem tudod majd a nőket levakarni magadról.

2018. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de kettő nő van.
2018. aug. 18. 21:44
 3/5 anonim válasza:
Randizni nem azt hívod el akivel kapcsolatot akarsz? Egyszerre 2 nő nem kapcsolat sztem
2018. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem kapcsolatt akarok velük hanem lefeküdni, látszik azért jöttek oda mert azt akarják. Nem ransizgatni, csak most hívjam fel mindkettőt hogy tali? Aztán majd valahol hármas vagy mii?
2018. aug. 19. 12:36
 5/5 anonim válasza:
Bocs félreértelmeztem, (3as vagyok) hívd fel az egyiket...nem nagy cuc max azt mondja h vicceltek
2018. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!