Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyes találkozón mitol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes találkozón mitol beszelgessek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal igazán uriember de egy problémája volt velem hogy nem beszélek annyit pedig beszélek de sokszor nemtudom mit mondjak

Persze ismerkedünk én is kérdezek ő is meg mesél stb

Magamról mit meséljek?

Egyetemre járok, tanulok, edzek, barátnőm, család ennyi van semmi más mit meséljek magamról stb:D

Valami javaslat?

Tényleg tetszik és szeretném jól érezni magam meg persze viccelődni de hogy?

Alap kicsit introvertalt csendes vagyok



2018. aug. 20. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
És ez a kérdés mit keres ebben a kategóriában?
2018. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mesélj neki arról, hogy mi foglalkoztat, mit szeretnél elérni. Miért jársz egyetemre, miért edzel? Mi a célod? Mi motivál?


Minden olyasmit elmondhatsz magadról, ami szerinted segíthet neki abban, hogy jobban értse, te ki vagy, milyen ember vagy, mit keresel ezen a világon.


Ne parázz rá, és akkor a viccek is jönnek majd.

2018. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezz..
2018. aug. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm köszönöm

Tudom teljesen igaz meg ez magától jön de én kicsit ilyen szűk szavú vagyok de nem mindenkivel

2018. aug. 21. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!