Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem veszélyes elmondani első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszélyes elmondani első randin, hogy egyedül élek?

Figyelt kérdés
Neten megismert férfiakra gondolok. Valószínűleg ez a kérdés, hogy ki hol él, kivel, már az interneten előjön, de én nem tudom mit válaszolhatnék rá. Mert hiába beszélgetek valakivel pár napig, hiába megyünk nyilvános helyre, mivan ha egy pszichopata aki erőszakkal hazakísér, és mivel tudja hogy egyedül vagyok betolakszik az ajtón. Vagy csak titokban követ, hogy megnézze hol lakok, és egy váratlan pillanatban becsenget. Szóval úgy érzem, ezt hogy egyedül élek, és amúgy senki felém se néz soha, nem biztos hogy jó ötlet idegeneknek elmesélni. Szívesebben füllenteném azt, hogy van egy lány lakótársam. De ezzel ugye az a probléma, hogyha az igazit találom meg, és egyszer áthívom magamhoz, akkor lebukok, és hazudozva nem jó belekezdeni egy kapcsolatba.
2018. aug. 21. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Neten is ugyanannyi az esélye, hogy pszichopatába botlasz, mint a valóságban.
2018. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Nagymama te vagy az?


Dat felfogás amúgy. Paranoiaaaaaaaa...


Minden férfi erőszaktevő, amelyik nem az az ellened küldött titkosügynök vagy álcázott földönkívüli!


Mindenki veszélyes!


"Csak nem szóbaállni senkivel!" (Adas Miauchinsky)

2018. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem minden férfi pszichopata... már bocsi.
2018. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Picit tulgondolod
2018. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs baj ha elmondod,hogy egyedül élsz. Legfeljebb hozzáteszed,hogy nagyon jó a kapcsolatod a szomszédokkal, és több barátod is van akikkel rendszeresen tartod a kapcsolatot.

Ha fenntartásod van azzal,hogy hazakísérjen mond azt,hogy még be szeretnél ugrani valakihez, majd legközelebb..de a végtelenségig nem húzhatod, muszáj bevállalnod az,hogy egyedül élsz és azt is,hogy felmehet Hozzád, vagy Te felmész Hozzá.


Esetleg próbálj keresni közös ismerőst akitől érdeklődhetnél Róla, de persze nem nyomozás szinten.

2018. aug. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy egyedül élsz, de a pontos címet nem.


Randi végén nem engeded, hogy hazavigyen, majd csak 1-2 hét után. Te sem mész el hozzá addig.


Ha nagyon egymásba gabalyodtok, irány egy szálloda.


Közben jól kifaggatod, próbálod megismerni, hogy milyen ember.


Ha normálisnak tűnik, akkor felviheted magadhoz, vagy elmehetsz hozzá.


Ha nem, akkor szépen elbúcsúzol tőle.


Gázspray mindíg legyen nálad.

2018. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csóri nők :(
2018. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem veszélyes. Ezt majd idővel, miután jobban megismerték a felek egymást a való életben, akkor érdemes elmondani.
2018. aug. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlgondolod.
2018. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Osztom a félelmedet, sajnos sok ilyen zaklatós sztorit hallottam baráti körben (igaz, nem feltétlenül netes ismerkedés kapcsán), tényleg sok a frusztrált, bekattant ember. Jobb elkerülni az ilyen veszélyt mint utólag stresszelni amikor már megtörtént a baj. Szerintem egy normális férfi teljesen megértő lenne egy ilyen "füllentés" kapcsán, ha komolyabbra fordul a kapcsolat. Én legalábbis biztosan nem venném rossz néven, sőt még tetszene is hogy ilyen okos és körültekintő a hölgy.


38/F

2018. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!