Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen gyakran és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen gyakran és hányan szoktak nektek udvarolni, közeledni felétek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Akár lány, akár asszony, akár jó külsőleg, akár nem lényegtelen, ha egy jelenség, egyéniség:D

Annak mindig akadnak jelentkezői. 50kg-osan is, és 100kg-an is.


Függetlenül attól mit szövegelnek itt a Gyíkon. Ezt jegyezd meg. A való élet más mint a Gyík és mindig az adott emberen múlik, hogy lesz-e bármi, vagy zárja a sorait.

2018. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha azt nem számítjuk "udvarlásnak", amikor építkezésen rámfütyülnek vagy a cigányok utánamkiabálnak az utcán, akkor senki nem szokott közeledni felém (nem, nem csak nem veszem őket észre, mert nem béemvés faxacsávók). Nem csoda és mielőtt leugatna valaki, nem is panaszkodok (csak a kérdésre válaszolok), mert nem vagyok egy közösségi ember, a barátaim mind lányok/nők, nem járok direkt "ismerkedős" helyekre (buli, kocsma), nem szoktam sminkelni vagy kitenni bármimet egy átlagos hétköznapon (alkalmakkor is csak diszkréten), hogy észrevegyenek a férfiak és nem viselkedem feltűnően, elvagyok a háttérben is.
2018. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan gyakori jelenség, mint ahogy itt a férfiak gyakorin gondolják:D

Az utóbbi 1 évben egy olyan ember volt, aki jelzéseket adott/közeledett. Utcán/nyilvános helyen egyáltalán nem jellemző, hogy megszólítanának, kifejezetten ismerkedős helyekre meg nem igazán járok.

2018. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem még észre ilyesmit, eddig 3 pasi volt, aki közeledett hozzám, miután adtam nekik a jeleket, azokból lett kapcsolat is.

Ja, meg persze az utcán az építőmunkások hőbörögnek utánam, meg szórakozóhelyen volt már, hogy egy szó nélkül belemarkoltak a fenekembe, de ezt nem számítom közeledésnek :D

2018. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb kétévente egy
2018. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel használom a Tindert, bármikor találok valakit, akivel tudok találkozni. És általában helyes/gazdag pasik, szóval nem nézek ki rosszul, de utcán még ennek ellenére sem szoktak leszólítani. Mondjuk múltkor volt, hogy a benzinkúton a kasszás srác elhívott randizni, még jól is nézett ki, úgyhogy meg voltam lepődve :D De ez amúgy ritka. Van egy barátnőm, akinek ilyen latinos nagy segge van és a melleit is ki szokta tenni, plusz ehhez még van egy jellegzetes mozgása is, na utána szoktak szólogatni, füttyögni az utcán is, de az ilyenből én kösz nem kérnék.

22L

2018. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, de még így is bepróbálkoznak. Bejelölgetnek "fészen", van, aki ír is (pedig ki van rakva, hogy kapcsolatban vagyok), de nem reagálok rájuk semmit sem, párom is tud ezekről amúgy, nem titkolózom.

Szingli sem voltam sokáig sosem, pedig nem vagyok kapcsolatfüggő, jól elvoltam egyedül is mindig. :)

31N

2018. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Senki. Hacsak az nem számít, amikor a múltkor az aluljáróban jött velem szembe egy alkoholista csöves, és szó szerint azt "morogta" nekem, hogy "cica"... De szerintem ez nem számít.

Ezen kívül a főnököm szokott még bókolni meg flörtölni, de van barátnője, és amúgy is csak dugni akar, szóval vele se foglalkozok.

És ennyi. Rajtuk kívül tényleg nincs más.

2018. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!