Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos, laza srácként merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, laza srácként merjek közeledni egy olyan öltözködésű nőhöz, mint amilyen a képen is van?

Figyelt kérdés

Öltözködést nézzétek, ne a haját :D


[link]


2018. febr. 11. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Miert ne a haját? Az öltözködése nem jön be, de a haja gyönyörű.
2018. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Gál Zoé ***** válasza:
68%
Laza srác nem tenne fel ilyen kérdést.
2018. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Csak ha van pénzed, kva sok.
2018. febr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Hasonloan oltozom, es az uzleties megjelenest varom el. Nem a lazasagot.
2018. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen.
2018. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, egy próbát megér. Nekem például a tesóm a munkája miatt hord ilyen stílusú ruhákat és mindig ilyen elegáns a megjelenése, ez bizonyos munkakörökben elvárás, viszont a szabadidejében pedig tök átlagosan öltözködik (farmer, póló, lapostalpú cipő), otthon meg melegítőben van. Valamint én ezt eleve nem tartom szempontnak, nekem legalábbis aztán teljesen mindegy, hogy egy srác milyen stílusban öltözködik (max. a szélsőségeket tartom furának, az már annyira nem jön be), hogy most inkább elegánsabb, átlagosabb-hétköznapias vagy sportos stb., az a lényeg, hogy igényes és ápolt legyen a megjelenése.
2018. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Leilus29 válasza:
59%
Szerintem ne :) Mindenki kb ugyan olyan part "kap" ez olyan mint a szakmaknal is egy utcasepronek nem lesz bankigazgatono felesege...
2018. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Hát ha ügyvéd vagy orvos netán politikus vagy akkor lazán is megszólíthatod.


-Majmot meg hiába öltöztetik selyembe!

2018. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Hallod, bro, durván egy éve egy itteni huszonéves pillangótól megkaptam, hogy szóra sem méltatná azokat a férfiakat, akik olyan prolin öltöznek, mint én. Emlékszem, ezt a képet linkeltem be neki: [link] Tavasszal és hűvös nyári napokon kb. így öltözködöm. Ez egy durván 100-120 ezres kollekció. Na most akkor mi kell a nőknek? Miután válaszolt, hogy ő ezt kevesli, még annyit megírtam neki, hogy egy ilyen együttest nemhogy 100-ból, hanem maximum 15-20 ezerből megoldok. Nem írt soha többet. :'(
2018. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Ismerek egy párt, a lány így öltözködik kb, mindig elegáns-csinosabb, csak kiránduláshoz húz sport cipőt, a barátja lazán, sportosan öltözködik, a munkahelyén sem öltöny-nyakkendő az elvárás. Évek óta együtt vannak. Imádják egymást, nagyon egy hullám hosszon vannak, azt hiszem hamarosan az esküvőjükön táncolok majd. :)
2018. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!