Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha az ismerkedesü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolett.m kérdése:

Az normális, ha az ismerkedesünk ideje alatt más lányok képeit lájkolja?

Figyelt kérdés

Pár hete találkozgatok egy sráccal, aki 2 évvel idősebb tőlem. Már az első találkozás alatt azt éreztem, hogy ő más, mint a többi pasi. Nagyon sokat tudunk beszélni, mindenről. Mikor vele vagyok megszunik a külvilág, csak rá figyelek, nagyon megkedveltem, talán túlságosan is. Ő is mondta, hogy velem szeretne osszejonni, csak még jobban megakar ismerni.

De igazából amit mond és ahogy cselekszik, kicsit ellentmondásban vannak egymással.

Észrevettem, hogy más lányok képeit lajkolja. De nem egy vagy két valakinek, hanem sokkal többnek és rendszeresen. Engem ez nagyon bánt, mert azt hittem, hogy komolyan érdeklem.

Ráadásul szépek és nagyon csinosak azok a lányok, akiknek általában lájkolgat.

Ti mit tennétek a helyemben? Én most teljesen tanácstalan vagyok :(

Köszönöm előre is a válaszokat és bocsi, ha túl hosszúra sikeredett.



2018. aug. 27. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

nálam már ez a lájkolgatás eleve gáz. felnőtt férfi, könyörgöm... ismerkedős fázisban. tetszel neki, de szerintem nem vesz komolyan.


ennél már az is jobb, ha kormánypárti cikkeket lájkol vagy oszt meg.


N

2018. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bétó apó ***** válasza:
81%
Nem normális dolog, de ugye manapság mindenki mindent lájkol. Persze, mert nem normális a világ...
2018. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a lájkolgatást, de nem kell szerintem ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Neked is gondolom van, hogy tetszenek pasik képei, csak te nem mered rányomni, hogy like, na ő meg igen. De ez kb. annyi, mintha megnézne az utcán egy nőt, és azt mondaná magában, hogy ejha, csinos.
2018. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ugye most nem azt akarod mondani hogy minden rendben vele jól érzed vele magad de ez kiakaszt hogy lájkol. Nincs ebben semmi ha veled foglalkozik.
2018. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Hiába mondja azt sok férfi és nő hogy nem jelent semmit a like. De igenis jelent, van szándék like mögött, ezzel hívják fel magukra a figyelmet, és ha tetszik a likeoló akkor a csaj írni is fog neki.

Az a srác, aki pár randi után még "keresgél" azt kerüld, mert ha összejöttök akkor is alap lesz neki, hiába lennél ott. És valljuk be őszintén nem szép dolog, főleg ha tudják róla hogy nem egyedülálló és mégis likeolgat más nőket. Helyből téged fognak lenézni hogy ezt hagyod. Ez csak én véleményem, lehet más nem ért vele egyet. Én ilyet hagynék, ne vesztegess rá időt.

2018. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

"és ha tetszik a likeoló akkor a csaj írni is fog neki"


Hogyne, persze. Hát nekem van olyan nő ismerősöm, aki nem egy bombázó, mégis kap 100-akárhány like-ot a képeire, többnyire pasiktól. Nas most elképzelem, hogy elkezd mindenk irkálni, aki azok közül tetszik neki. :D

2018. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Ismerodoket lajkol? Azzal mi a gond? Hp vagy.
2018. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem egyedülálló és mégis likeolgat más nőket. Helyből téged fognak lenézni hogy ezt hagyod"


Hát ha mindenkit dobnának, aki egy másik ember képét lájkolja, nem is nagyon maradna párkapcsolat. Szerencsére nem mindenki ennyire betegesen féltékeny és birtokolni vágyó.

2018. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, fene tudja. Én sem szeretem alapvetően ezeket a "lájkoló fiúkat.."


De tény, hogy vannak ilyenek, akik kb mindent lájkolnak.

Mondjuk még mindig szingli attól, hogy ismerkedtek. Kapcsolatban az én pérom sem lájkolt már össze-vissza, sőt, szingliként folyton iylen csöcsös képeket is lájkolt. :D


Én ezért nem szóltam - bár előkerült volna egy idő után-, de megmondom őszintén, én addig nem is tudtam őt komolyan venni... Gondoltam akkro majd meglátjuk, hogy alakul, de nem terveztem vele komolyan..


Aztán magától abbahagyta, mert rájött, hogy a net minden ismerőse orra alá tolja, miket lájkol. Nem kellett szólnom neki. Bár az értelmesebb fajta, aki odafigyel a másikra. Plusz ahogy összejöttünk már nem olyan mértékben fókuszált kifelé más nőkre, mint előtte szingliként.


A te srácodat nem ismerem, ha összejöttök, meg tudjátok beszélni a dolgot, és ha neked rosszul esik, te pedig fontos vagy neki, vissza fog venni. (Nem hiszem, hogy bármilyen férfinak si fontosabb más pitsák képeinek a lájkolgtaása, mint a saját barátnője/kapcsolata. Akinek mgéis, az ugye mindent elmond..)


Szóval ha ennyire tökéletes, egyelőre még nem kukáznám a srácot, meglátnám később hogy viselkedik.

N

2018. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ő más, mint a többi pasi"


A többieket már mind próbáltad?

2018. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!