Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismerősöm össze akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm össze akar hozni egy férfival. Hogy érdemes viselkedni ezen a programon?

Figyelt kérdés
Egy ismerőséről, barátjáról van szó, felvetette, hogy menjünk el hárman valahova. Szerintem össze akar hozni a férfival. Én nem tudom, ki az. Volt valaki ilyen szituban? Nem kínos, hogy ott ül egy harmadik ember, aki azt nézi, összejöttök-e?
2018. aug. 28. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Gruppit akarnak, ingyen, bérmentve.


100% hogy a helyedben udvariasan, nem csak elútasítanám az illetőt aki neked ezzel jött, de nyomatékosítanám, hogy nem szeretnék még egyetlen ilyen "segitséget" és ha nekem kelle valami, valaki, vagy megakaros ismerkedni valakivel, ahhoz nincs szükségem gardedam segitségre.


Én ezt mondanám. Légy nagyon udvarias, de nagyon keményen, és hidegen mond meg, mert legközelebb mást fognak majd kitalálni, amit lehet be fogsz nyelni, és beránthatnak valami hülyeségbe.

2018. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor én pont ellenkezőt mondom. Szerintem legyél nyitott hiszen nem tudhatod sohasem. A lehetőségeket meg kell ragadni abból még baj nem volt nem muszáj egyből ágyba. Általában aki kikéri magának az ilyet az egy fásult személy akit amúgy sem ismerne meg szívesen az ember.


Persze lehet csak én vagyok túl optimista és open minded ilyen téren, de általában aki úgy áll hozzá rossz lesz rosszul is éli meg na mindegy.

2018. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem volt szó grupiról, eszembe nem jutna.
2018. aug. 28. 20:38
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Avillám akkor csap be mikor nem számitasz rá. Ezek az elöretervezett dolgok természet ellenesek , sosem lessz szerelem. De mikor ossze kap a szemed egy ismeretlennel tök random és , hagyod eluszni , na az a cumi! Az igaz dolgok izzanak egybol a megtervezettek felszines muanyag dolgok..
2018. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez hülyeség.

Párommal tudatosan összehoztunk két embert. Mindketten tudtak róla előre, de nem ismerték egymást. Most egy pár. Szerelmesek, és boldogok.

2018. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hiszek neked. Tuti kamu.
2018. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmi különöset nem kell tenned. Megismered, beszélgettek, mint bárki mással. Akár ezt az összehozós dolgot is kibeszélhetitek, mert tuti kettesben fog hagyni titeket 🙂


Aztán ha van kémia, akkor folytatjátok, ha meg nem, hát akkor ennyi volt... nem kell ragzani tovább 😃

2018. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Miért kellene bele mennie ha nem akarja? Miért hiszitek , hogy tetszenne neki? Az igaz szerelmek a teljes ismeretlenség homalyaban szuletnek. Az a jo abban ha nem ismersz valakik , de meg is vonó, hogy semmi bélyegzés ,társadalmi létra nem szabhat határokat. Akik céltudatosan választanak párt, ök szaporodni akarnak nem pedig felfedezni a gyonyort egymásban. Az olyanok kérdések egy randin mint pl : mik a céljaid ,ambiciozus mennyire vagy ,stbb kedvenc női kérdés " kocsi kulcsod otthon hagytad mert picit lengének tünsz igy" erre én : nem b+ biciklivel jottem te arany ásó kis kacsa... ki szűrőm az első mondatból milyen egy nő , ha nem tetszik amit hallok , egy viszont nem látással el köszönök !
2018. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ismerősödnek annyi esze mondjuk lehetne, hogy meghív még 3-4 embert, és akkor nem tűnik annyira direktnek a dolog, hogy Téged összehozzon a hapsikával.
2018. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es, már bocs, de baromság, amit írsz.

Mi kolleganőt és kollegát hoztunk össze anno. Azóta már házasok, két gyerekük is van, boldogok.

2018. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!