Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember szexkapcsolatot akar, érdemes találkozni előbb párszor, vagy rögtön be az ágyba?

Figyelt kérdés

Amikor még akartam ilyet, akkor Tinderen összeakadtam egy sráccal. Mondtam neki, hogy találkozzunk előbb pl egy kávézóban, de ő azt mondta, ne, nem akar ebbe érzelmet belevinni. Aztán amikor teljesült a vágya, hogy rögtön ágyban kezdünk, nem állt fel neki, két órán keresztül élesztgettük és úgyse. Amikor hazaért, írt, hogy bocsi, de nem ismert meg eléggé ahhoz, hogy menjen a dolog. DE BASSZUS! Ő közölte, hogy nem fog velem nyilvános helyen talizni, egyből be akarja vágni...


Ne aggódjatok, azóta évek teltek el, már teljesen másképp látom a dolgokat, nem fog többet ilyen előfordulni. Ha meg komoly kapcsolatot akarok, nálam minimum egy hónapig nincs szex. :)


Ti mit gondoltok, érdemes előtte randizni, vagy egyből rá kell térni a lényegre?


2017. jún. 20. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, de szánalmas volt az a gyerek, istenem. :D Kérdező, sajnállak, hogy ilyen gyökeret fogtál ki, én azt mondom, ne ismerkedj neten, csak élőben, és probléma meg van oldva.

(Elég ritka, hogy valakivel rögtön az ágyadban talizol össze.)

Amúgy elég illúzióromboló rögtön a lényegre térni, hacsak nem röpködnek rögtön a pillangók a hasadban.

2017. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a két félnek megfelel.
2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kell előtte talizni,mert hát ugye kitudja milyen jött-ment jön el,aztán ha úgy van el tudsz menekülni. Nekem eddig egyik pasi se ellenezte előtte a talit,de már nem keresek senkit!!

Ez biztos valami ronda pasi lehetett,akit kifogtál...

2017. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 1. :D És az a vicces, hogy utána próbált engem beállítani hibásnak, hogy ő már a közepén úgy érezte, menne neki, de azt látta rajtam, hogy én már nem akarom... XD


3.: Nem volt ronda, olyan közepes. De nagyon defektes. :D Sőt, szerintem még szűz volt, csak azt kamuzta, hogy nem az.

2017. jún. 20. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vele volt a baj, nem a te hibád.

Egyébként előtte tali nyilvános helyen, kávézó mondjuk, aztán akár rögtön utána jöhet az ágy. Legalábbis én így gondolom, nem csináltam még ilyet.

F

2017. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább lett volna nála kamagra... amúgy szerintem nemnem kell ehhez érzelem, ha te ezt szeretnéd, csak béna volt a srác.
2017. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!