Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet virággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marci994 kérdése:

Szerintetek jó ötlet virággal odamenni egy lányhoz, akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Tudom, ez már a 21. század, de én akkor is szeretném megtartani az úriemberi szokásokat, ettől még imádok poénkodni, és lazázni is, de amelyik lány nem igényel udvariasságot, kedvességet, az egyszerűen nem érdekel. Tapasztalataim szerint eddig nem volt lány, aki ne örült volna virágnak, és már nem egytől hallottam (függetlenül attól, hogy udvaroltam-e neki, vagy csak ismertem), hogy ő még fiútól bizony sosem kapott virágot, pedig már voltak előző barátaik!!


Volt már hosszú párkapcsolatom, de most mégis új helyzetbe kerültem. Az előző páromat például régóta ismertem, amikor összejöttünk, utána társkeresőről is volt barátnőm, de most a vonaton láttam meg egy lányt, ez nekem új szituáció. Szórakozóhelyen nyilván egy kis piával nem gond, de bevallom, itt volt bennem egy megtorpanás, amikor lett volna lehetőségem leszólítani. Mondjuk ezt nem bánom, mert azóta kinyomoztam melyik megállóban száll fel, így legközelebb odamegyek, és mivel nem sokan szállnak ott még fel, kb. 10 percig kettesben leszünk. (Utána jön a bazi nagy tömeg a vonatra, ami miatt eddig nem igazán volt alkalmam leszólítani, kivéve azt az egyet).

Azért gondoltam a virágra, mert már meglehetősen sokszor láttuk egymást, sokszor akadt össze a tekintetünk, volt, hogy megfordultam Kelenföldön a nagy tömegben és ott állt mögöttem. Volt, hogy az egyik lépcsőn mentem le, ő meg pontosan szemben jött le a másikon, és tök messziről is egymásra néztünk. Vagy, hogy egyszerűen csak 2 sorral előttem ült a vonaton, de olyan is, hogy a Kálvinon leszállva majdnem összeütköztünk egymással szembemenet, vagy épp Kelenen lefele a metróban egyszer csak mellettem állt a mozgólépcsőn. :D


Eddig is tetszett, de ismerkedtem egy másik lánnyal, szóval úgy voltam vele, hogy nem akarok megint újrakezdeni mindent, és úgy nézett ki, hogy azzal a lánnyal összejöhet valami komoly, de végül nem lett semmi. Szóval úgy 1 hete eldöntöttem, hogy muszáj lesz megpróbálnom, hiszen veszíteni semmit nem veszíthetek, ellenben egy meseszép barátnőm lehetne, ha nyerek.

Szóval, tehát.. :D Ha odamegyek hozzá mondjuk holnap, mikor kb. ketten leszünk a megállóban már meg se kell szólítsam, tudni fogja mit akarok. Az eredeti tervem az volt, hogy tanácsot kérek tőle, hogy mit mondjak annak a gyönyörű lánynak, akit nem ismertem meg, majd kicsit húzom az agyát és kellő szellemességgel ráébresztem, hogy róla beszélek, de kezdek úgy lenni vele, hogy ezt már nem venné be, és feleslegesen tépném a számat. Persze gondolom zavarban lenne és lehet bevenné, nem tudom eldönteni. :D

Szerintem nincs barátja, a múltkor azt vettem észre, hogy mikor felállt a vonaton, akkor mosolygott és a szeme sarkából figyelt (észre lehet venni, ha nem előre néz valaki, hanem rád, mikor neked oldalt áll :D ).

Lehet tévedek, lehet nem tetszem neki, vagy van párja, de ez marhára nem érdekel, maximum kap egy szép virágot amitől szebb lesz a napja. Természetesen csak egy száll rózsára, vagy ilyesmire gondolok, nem viszem túlzásba, a mondandómat meg majd kitalálom. Vagy marad a hosszabb duma, amit előzőleg kitaláltam. Szerintetek melyik legyen? Esetleg ha egyik sem, akkor javasolhattok mást is. Köszönöm!



2018. aug. 30. 16:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mit mondjak annak a gyönyörű lánynak, akit nem rég ismertem meg **
2018. aug. 30. 16:17
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat a hibákért, sietősen írtam. (szál rózsa*)

Amire összességében kíváncsi lennék, hogy melyik verzió legyen szerintetek? Az egyszerű, miszerint egy virággal elmondom neki, mennyire tetszik és elhívom valahova, vagy a másik, amelyikkel kicsit húzom az agyát és a végén egy nagy rádöbbenés után jön rá. Ezzel mondom az a baj, hogy sokat találkoztunk már, és, hogy tudja melyik megállóban szoktam felszállni a vonatra, így ha az ő megállójában (eggyel hamarabb, mint az enyém) odasétálok hozzá, lehet felesleges köröket futok a kreatívabb verzióval. :D

2018. aug. 30. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Nézd, értékelendő a hozzáállásod, de elég érthetetlen is emellett..


1. Már kapcsolatban gondolkozol az alapján, hogy jól néz ki? Ez elég bizarr...

2. Próbálom elképzelni a szituációt, hogy egy idegen pasi odalép hozzám, és megkérdezi hogy mit mondjon a lánynak aki tetszik neki... nem tudom elképzelni, hogy a kínos csöndön és a "mégis honnan a jóéletből tudjam én azt?"-on kívül lenne hozzáfűznivalóm... Kicsit biztos őrültnek és/vagy creepynek tűnne az illető.

3. Lehet hogy hihetetlen, de nem mindenki örül a virágnak :D Nekem pl vettek már olyan csokrot, amitől azt hittem meghalok (allergia), ráadásul az én szememben elég fura szokás növények döglött részeit ajándékba adni, amit 2 nap múlva lehet kihajítani a kukába :D (cserepes növényeket szoktam kérni, ha valaki mindenáron növényt akar ajándékozni nekem)


Szerintem - de ez persze én vagyok, nem garantálhatok semmit - jobb hanyagolni az ilyen faxnikat, és simán csak megmondani, hogy szimpatikus, és szeretnéd megismerni.


Esetleg tudsz róla valamit a külsején kívül? Szokott nála/rajta lenni bármi, amiből például hobbijára, ízlésére lehet következtetni? Pl ha látsz nála könyvet, jó indító téma lehet... ugyanígy egy filmes, videojátékos, zenekaros póló vagy csecsebecse is. Hogy legyen benne valami személyes, valami közös, meg úgy egyáltalán ne az jöjjön le neki, hogy csak külsőre bejön neked és ennyi... :D

2018. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja hát, persze, fogalmam sincs mi lesz belőle, nem gondolkozom semmin, csak tetszik. Szerintem valami jobb kell annal, hogy szia szép napunk van. Az eredeti tervem meg nyilvan nem igy néz ki, csak most nem irtam le reszletesen, annyira azert nem vagyok debil. :D
2018. aug. 30. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A virág romantikus, a páromtól. Idegen kisgyerektől nem.
2018. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Balf...
2018. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, én se nyálazni akarok, csak valami kedvessel indítani. Nem csokorról, csak 1 szál virágról beszéltem, de igazatok van, ma már lehet senkinek nem jönne be... Nekem béna hogy odaülsz mellé, és megkerdezed melyik a kedvenc könyve, mintha érdekelne és nem csak felszedni akarnád. Nyilván minden érdekelne amit mesél, de nekem valahogy ez túl gyatra, persze lehet az en ötleteim is.
2018. aug. 30. 16:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha bejössz neki, akármilyen szöveggel meg virággal nyerő leszel nála.
2018. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Végeredményben én is erre jutottam, de virág talán tényleg túlzás, szóval azt hagyom. :D
2018. aug. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!