Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK, szerintetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK, szerintetek ilyen testtel kimenjek a strandra?

Figyelt kérdés

Kicsit fehér vagyok, de még nincs vége a nyárnak! :)

[link]

[link]


2010. jún. 21. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/118 A kérdező kommentje:
20:20 sajnálom h a te szemedben nem számitok magyarnak azér mer a helyesirásom elég gyatra, igen ebben elvagyok maradva az átlagnál, de szerintem sokan mások vannak igy, de hidd el van amiben kenterbe verlek!!!
2010. jún. 21. 20:23
 32/118 Mendus ***** válasza:
De azért jó lenne a fejedet is látni, mert ez így eléggé lehangoló, hogy csak a testedet mutogatod, lehet közben bandzsa vagy...
2010. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/118 anonim ***** válasza:
Nyilván önbizalomhiányban szenvdesz,vagy csak reklámozni akartad magad,hogy feltetted a kérdést!Nem vagy tisztábana a saját értékeiddel!Én ha belenézek a tükörbe eltudom dönteni,hogy jó vagyok e vagy sem... Mondjuk,kis diszkós ribik biztos buknának rád,akiknek csak a külsőségek számitanak,Te is kb. egy szinten vagy velük,kérdező!
2010. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/118 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem öcsikém:D
2010. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/118 A kérdező kommentje:
semmi baj nincs az arcommal, de az ilyen "napisz@ros" dolgoktól tartok és nem szeretnék felkerülni oda arcal, szerintem aki oda felkerül azt elég nagy megaláztatás érheti főleg ha megy az utcán és valakinek pont az eszébe jut h "nézd ezt a gyikot, volt fent napisz@ron"
2010. jún. 21. 20:27
 36/118 anonim ***** válasza:

"De azért jó lenne a fejedet is látni, mert ez így eléggé lehangoló, hogy csak a testedet mutogatod, lehet közben bandzsa vagy..."


Akkor már nem is ember mi,Te észlény??pff

2010. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/118 A kérdező kommentje:
20:26 lehet h már 30on túl vagy és h "sok tapasztalatod" van az élet terén de hidd el tudok olyat mondani amiről neked fogalmad sincs!
2010. jún. 21. 20:29
 38/118 anonim válasza:
Nagyon beképzelt vagy ecsém xDDD
2010. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/118 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy mehetsz ilyen testtel strandra, meg az ágyamba is.. De azért ez komoly.? Tényleg itt akarod magad reklámozni? :D Nincs ezzel gond, amíg legalább jó a látvány, de én akkor sem tenném ezt, ha olyan tökéletes alakom lenne, hogy adó fizetésére köteleznének miatta... De a te dolgod :D Én meg csak megköszönni tudom, hogy feltetted a képeket.. :D
2010. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/118 A kérdező kommentje:
Másik 20:26, igen nincs valami nagy önbizalmam, eléggé visszahúzodó vagyok, de tisztába vagyok az értékeimmel. Nem reklámozás céljából raktam fel, ha reklámozni akartam volna akkor arcal együtt rakom fel h az utcán felismerjenek, de nem ez a célom! És ha kielégiti a válaszod nem bukok a diszkos 13-16 éves kis lányokra.
2010. jún. 21. 20:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!