Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK, szerintetek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK, szerintetek ilyen testtel kimenjek a strandra?

Figyelt kérdés

Kicsit fehér vagyok, de még nincs vége a nyárnak! :)

[link]

[link]


2010. jún. 21. 20:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
Nem vagyok 30on túl, olyan dolgot te biztosan nem tudnál nekem mondani.Még arra sem vagy képes hogy nyelvtan órán odafigyelj, akkor sok mindent nem tudhatsz, csak a szád nagy.Mondjuk mostanában ez is a divat, szájalni, ordibálni meg gyúrni, a sok majom ezt csinálja.
2010. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
A fiatal kis nyálcsorgatós csitrik most már biztos elaléltak a képek láttán,nunijukban egy hatalmas sárgarépával:D Nem kell tovább vetiteni...
2010. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 A kérdező kommentje:
Akkor te azt a nézeted vallod, hogy aki nem tud magyarúl helyesen irni, azt lekéne lőni, kikéne végezni, deportálni kéne a fr@ncba mert az már nem magyar ember??? Hidd el, hogy nem csak én vagyok gyenge nyelvtanból. És nemértem minek kell két olyan hibára már pampogni hogy "testtel" meg h "menjek", hidd el h letudom irni helyesen is. Azért mert "irigyelsz" azért mert én szeretnék valahogy kinézni még 30éves koromba is , és nem az a tipikus magyar "férfi" akarok lenni aki otthon fekszik egész nap a kanapén a hideg sört szürcsölve és közbe nézni a focimeccset vagy épp laptopon vásárolgatni a motorhoz vmit.
2010. jún. 21. 20:39
 44/118 anonim ***** válasza:
Bazz+ te nyomorult :)
2010. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/118 A kérdező kommentje:
Na megint beletudsz kötni pár dologba.
2010. jún. 21. 20:41
 46/118 anonim ***** válasza:

wtf? hol van a többi tested? :P


majd ha így nézel ki:


[link]



addig szerintem csak otthon a kádba strandolj :D

2010. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:

Ember, nem azzal van a baj, hogy nem tudsz helyesen írni, hanem azzal hogy nem is vagy rá hajlandó megtanulni.

Egy országban élsz, és ennek az országnak nem vagy képes/hajlandó a nyelvét rendesen megtanulni.

Itt az oldalon ahová írsz kis téglalap, ebben van helyesírás ellenőrző, és te olyan hülye vagy, hogy még így sem tudsz helyesen írni, ezek után csak magadat égeted ha azt mondod hogy te tudnál valakinek is valamit mutatni:D

Inkább maradj csendben.

2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
Egy SENKI vagy...
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 A kérdező kommentje:
Ha észre vetted volna, minden szót aláhúz pirossal, szóval nagyon sokat segit a helyesirásban. És a helyesirás nem tanulható!!! Vannak rá módszerek hogy javitsam a helyesirásom, de hidd el h többre fogom vinni az életben mind te, még úgyis h nem tok helyesen irni.
2010. jún. 21. 20:51
 50/118 anonim ***** válasza:

Dehogy fogod:D

Én már most jól keresek, te meg csak egy kis gyik huszár vagy:D

2010. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!