Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen esetben jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben jár a második esély?

Figyelt kérdés

Év elején belegabalyodtam egy fiúba neten. Kb. három-négy hónapig rendszeresen, szinte naponta chateltünk, végül már skype-oltunk. Sokat mesélt a külföldi életéről, terveztük azt, hogyan s miként találkozunk majd, ha hazajön. Ez mindaddig tűnt idillikusnak, mígnem pár alkalommal apróságok miatt bepöccent, ezeket én eléggé nehezményeztem, de a beszélgetések ekkor még nem szakadtak meg. Azzal magyarázta a dolgot, hogy a munkája túl sok stresszel jár, kevesebb lett a szabadideje, és pont rossz volt az időzítés egy beszélgetéshez. Akkor ért véget az egész "ismerkedés", mikor se szó, se beszéd, elérhetetlenné vált, egyszerűen letiltott a közösségi oldaláról. Nekem ez szörnyen esett akkor, hiszen ezt végképp nem vártam tőle, annyi chatelés, skype-olás után.


Végül most nemrégen előkerült, találkozni akart. Először úgy voltam vele, hogy kizárt, hogy én erre az emberre ezentúl akárcsak egy percet is fecséreljek az életemből, de közben a kíváncsiság is hajtott, hogy hogy nézhet ki, milyen lehet élőben, így beadtam a derakam, mondván egy találka után majd lerázom. A randi nem volt rossz, ahhoz képest, ahogyan megnyilvánult az interneten. Előzékeny volt, mondhatni kedves, és nem röstellt magyarázkodni, hogy mennyire sajnálja a tiltást, de akkor egy nagyon nehéz periódus köszöntött be az életébe, és nem tudott volna már rám annyi időt fordítanni, így ez tűnt neki a legjobb megoldásnak.


Ő persze folytatást akar, azt írta, alig várja, hogy legközelebb lásson, én hezitálok... Szerinte ez a már említett pár bepöccenés és a tiltás is egyedi esetek voltak, és ha alaposan megismerném, láthatnám, hogy ő nem ilyen ember. Szerintetek megérdemel egy második esélyt?


2018. szept. 1. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megérdemlés kérdése. Ahogy te érzed, úgy dönts.
2018. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz esélyt, de tartsd szem előtt, hogy miért második. Az első bepöccenés után érdemes kirakni. Csak az már ugye nehezebb akkor, ha addigra belezúgsz teljesen.
2018. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, akkor adj neki még egy esélyt. Ha rosszak a megérzéseid, akkor ne.
2018. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jár, de kizárólag egyetlen egy, amivel lehet élni, és vissza élni.


A kezében van a döntés joga.


Ha tényleg kellesz neki, akkor a tenyerén fog téged hordozni, és nagyon meg fog becsülni. Ha nem, akkor pár hónap és kiderül és normálisan le fogod magadban zongorázni az illetőt.

2018. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önző srác, amikor kedve tartja hanyagol téged, aztán mikor ráér elővesz. Ez tipikusan olyan ember, aki csak a saját érdekeit nézi. Azt nem fogta fel hogy jókat beszéltetek stb. majd úgy letiltott szó nélkül, mintha egy őrült zaklató lennél? Döntsd el mit akarsz tőle, neked kell tudni hogy érzel iránta!
2018. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem jár. Szerintem azt már eljatszotta amikor a bepöccenéseket megjátszotta. Semmi oka sem joga nem volt rájuk. Ez egy pszichikailag labilis egyed aki ki akar sajátítani és "uralkodni" feletted akár nem is tudatosan de ezt teszi. Amikor nem úgy viselkedsz, reagálsz stb. ahogy neki jó lenne akkor bepöccen, aztán letilt. Úgy viselkedik mintha már komoly kapcsolatban lennétek és Te nem vennéd figyelembe az ő elvárásait, holott normális ember akkor sem így reagál de nála tipikusan erről van szó. Pedig Ti a több hónap ellenére még csak ismerkedtek, nem lehet egyikteknek sem semilyen különleges elvárása a másik felé.

Most a jó arcát mutatja, hogy meggyőzzön de figyeld meg, hogy ezek a dolgok nála folytatódni fognak. Tán egy rövid ideig kibírja és inkább a nyelvébe harap minthogy kimutassa az agresszióját de sokáig nem fogja bírni. Persze aztán majd jön a kedvesség és megmagyarázás, hogy ő nem ilyen csak hát a körülmények...

Adhatsz esélyt ha akarsz de szerintem előbb-utóbb az lesz amit jósolok.

2018. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!