Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján tetszhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tetszhetek neki? Hogy vigyem előrébb a kapcsolatunkat? Úgy érzem leragadtunk egy szinten.

Figyelt kérdés
Nyári munka alatt ismerkedtem meg vele,már az első napon megtetszett és be is mutatkozott. Azóta ha új ember jött, neki nem mutatkozott be. Az első hetekben sokat kereste a társaságomat, én is az övét,ha látta hogy megérkezem akkor perceken belül már a közelemben volt. Volt hogy megvárta hogy végezzek és együtt mentünk haza. Rengeteget csipkelődünk, kétértelmű megjegyzéseket is elejtünk meg persze segítünk a másiknak. Pár hét után ráírtam lesz ami lesz alapon és jól reagált rá,hajnalig beszéltünk. Azonban nem sokat szokott internet közelében lenni így ez megnehezíti azt hogy írásban is tartsuk a kapcsolatot. A bökkenő viszont most jön, ami pedig az hogy az iskola/egyetem most kezdődik így csak havonta max 1x fogjuk látni a másikat,mert így egyikőnknek sem lesz sok ideje dolgozni. Viszont nekem nagyon megtetszett és szeretném valahogy előrébb vinni a kapcsolatot ha ő is benne van. Hogy léphetnénk előrébb? Direktben félek elhívni valahova. Rá tudnám venni valahogy hogy ő hívjon el, mert eddig mindig én kezdeményeztem mindent és ez legalább egy visszajelzést adna hogy vajon tetszek-e neki.
2018. szept. 2. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig nem nagyon van más út, mint direkt elhívni valahová! Beszéld meg vele a kialakult helyzetet. Ha utána sem aktivizálódik, akkor felejtős.
2018. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz látni az itt megismertem ott megismertem aztán ertöltessem e vagy ne történeteket.
2018. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!