Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után írt, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után írt, aztán eltűnt. Miért?

Figyelt kérdés
A szituacio a következő: neten kezdtünk el beszélgetni, most talalkoztunk először. Nekem bejött a srác, de azért volt már jobban sikerült randim is. Valószínűleg neki is mert köszönéskor semmit nem mondott a találkozóra. Elkönyveltem hogy ennyi volt. Ennek ellenére mégis írt még két mondatot utána, amire válaszoltam, de ő már nem. Elengedtem a történetet, csak nem értem ez miért volt? Mi értelme voltmegkerdezni milyen volt a randi utani programom, ha úgysem érdeklem?

2018. szept. 3. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert egy rhadék fsz. Mondom ezt srácként. Gusztustalan az, amilyen lazán kezelik az egész randizósdit egyesek, és nem képesek egyenesek lenni.
2018. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Ti is pont ilyenek vagytok. Törlesztett a srác.
2018. szept. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy mi volt az amit a randi után írt. Ha megköszönte a randit, ez kedves geszttus volt tőle. Vélhetőleg nem jöttél be Neki ezért lezárta.


Ha valami mást írt, ami a továbbfolytatásra utalhatott, akkor érthetetlen számomra a reakciója,hogy mégsem keres.


Ha fontos Neked, és van egy kis bátorságod, kérdezd meg Tőle,hogy mit gondol az esetleges folytatásról. Bár számíthatsz rá,hogy esetleg mellébeszél, vagy akár arra is,hogy a szemedbe mondja a negtatívumot, de lehet,hogy csak valami egyéb ok miatt maradt el a válasza, később meg már úgy gondolta,hogy biztos tárgytalan.


Az első randi általában esetlenebbül sikerül, jobbára zavarban vagyunk, ez még nem jelent semmit ha viszont szimpatikus a másik.

2018. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy egyik sem:) A randi után barátnőmmel volt programom, ezt ő is tudta. És arra kérdezett rá milyen volt. Megírtam neki a választ, arra még reagált és én is. Elolvasta, de nem írt rá semmit. Ezért nem értem, hogy mi járt a fejében. Megkérdezni viszont nagyon kellemetlen lenne:/
2018. szept. 3. 07:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem keres vagy írt, mondott volna egy lezáró gondolatot az tiszta sor, nyilván benne van a pakliban. De ez a szitu nagyon piszkálja a csőröm :D
2018. szept. 3. 07:41
 6/13 Bétó apó ***** válasza:
86%
Welcome to the 21st century! Nem kell az ilyesmit túlagyalni, és semmi gerinctelen nem volt ebben a srác részéről. Manapság ez így működik, azt is mondhatnám, hogy volt annyira tisztességes a gyerek, hogy utána még írt két sort. A csajok legtöbbször még ennyit sem tesznek meg. Én minden randi után írok egy üzenetet a lánynak, melyben megköszönöm a találkozót, akár jól sikerült, akár nem. Ha nem utalok egy következő randira, ezzel jelzem a lány felé hogy részemről ennyi volt, és ezt a csajok eddig mindig "levették". Ez van. Ez a 21. század. Abban biztos lehetsz, ha egy férfi akar még tőled valamit, azt jelezni fogja vagy a randi végén, vagy az azt követő üzenetben...
2018. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !Csak számomra akkor is furcsa ez, ha leakarom zárni tisztességesen és írok az illetőnek, akkor egyértelműen fogalmazok.De boven van mit tanulnom pasiul:)
2018. szept. 3. 07:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vitte még a lendület a ghosting előtt:) Mindenféle dolgok előfordulhatnak. Van olyan is hogy a randi után napokig írogat, aztán eltűnik. És igen, a női oldalon is ugyanígy működik. Sőt olyan is van hogy az eltűnés után újra megjelenik vagy úgy tűnik el hogy közben figyel facebookon stb stb. Nem komoly a fazon, hagyni kell a francba...
2018. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem hitte el, hogy a randitok után a barátnőddel taliztál, hanem túlkombinálta a dolgokat és azt gondolja, inkább egy másik pasival futottál össze? Hogy válthatok el a randi végén? Azt mondtad, hogy bocsi mennem kell, mert még van más programom is mára? Ha így volt, akkor ezt vehette koptatásnak is. Szerintem egy próbát megér, hogy megkérdezd mi a baj, ha őszintén elmondja, legalább tanulsz belőle, ha még nem, akkor jobb is, ha nem lett belőle semmi.
2018. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a 21. század. De jó ez, helyes vagy nem? Szerintem nem. Kérdező, kérlek, ne tanulj tőlük, ha te még úgy gondolod, hogy egyenesen közölni kell mindent a másikkal, akkor maradj meg ilyennek! :)
2018. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!