Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy csajba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy csajba, többször randiztam vele, az utolsó után egy szó nélkül eltűnt. Miért? Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
4x randiztunk,sokat nevettünk,tök jó hangulat volt,úgy vettem észre érdeklődik irántam.(először ő hívott el randira) Az utolsó randink 3 hete volt,azóta eltűnt.Küldtem neki SMS-t,facebook üzenetet,de nem reagál..teljesen magam alatt vagyok,mert szerettem.Csinos,de rendes,szerény csajnak tűnt.Nem éertem mit csináltam rosszul,magas,izmos,elvileg helyes fiú vagyok,nagyon sok lánynak bejövök,erre aki nekem kell,az átb*sz? Tudom nem kéne rinyálni...áhh f*szomba is.Mit tegyek?:( 16/F

2012. szept. 3. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszavette az exe
2012. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátja..
2012. szept. 3. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
él még ?
2012. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor talán pont ezért.Beparázott és nem akar belebonyolódni,megijedt.

Vagy valami gondja van.

Ha akar úgyis keres,ne parázz,a sors hozza.

2012. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont. Megijedhetett. A nők többsége, főleg a fiatalok, nem tudják normálisan kezelni az érzelmi szituációkat, és ezért cselekszenek ilyen (normális ember számára) érthetetlen dolgokat.
2012. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
..Egyetlen egy lehetőség maradt ELRABOLTÁK AZ UFOK.!
2012. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem őket,de nincs náluk..
2012. szept. 5. 16:36
 8/9 BlastNoise ***** válasza:
Azt mondja: èl mèg¿? Hàt èn ezen visitottam xD amugy ha irsz neki fb-n, azt meg tudod nèzni hogy megnèzte e az üzeneted
2012. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg se nézte,de volt fent azóta..
2012. szept. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!