Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már úgy, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy amikor először megláttátok az új partnereteket meztelenül, valamiért nem olyan volt a teste, amilyennek gondoltátok és így már nem tartottátok vonzónak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?
2018. szept. 5. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen. Mondjuk csak 3 barátnőm volt. 23 éves vagyok. Nekem szempont az is hogy tetsszen testre is és elég jól fel tudom mérni ezt ha van rajta ruha.
2018. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ruhán keresztül se volt vele baj, meztelenül miért lenne?!

Senki sem tökéletes, nem egy testet kell szeretni a másikban.

2018. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nem történt ilyen.

32/f

2018. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem sajnos volt olyan, hogy nem feleltem meg az elvárásoknak/ elképzeléseknek. Gondolom, hogy egyszerűen nem azt volt az elképzelése, amit végül látott.
2018. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy nagyon bunko kollegam, aki osszejott egy csajjal.Az elso egyuttletuk utani napon nagy hangon azon haborgott,hogy a lany teste tele volt kisebb nagyobb anyajegyekkel.Ahogy eloadta a sztorit,az tortent, hogy a lany levetkozott,bunkocskank meglatta az anyajegyeket es finoman csak ennyit mondott" B+ te meg hogy nezel ki?Na takarodj innen"
2018. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen. A 6-os válaszadóhoz hasonlóan, mikor a férfi meglátott meztelenül, nekem is olyat mondott, hogy "Fujj, hogy nézel te ki, öltözzél felfele, aztán húzzál elfele!" Azóta nem merek levetkőzni teljesen :( Ezért sajnos már több kapcsolatom is kidarcba fulladt.
2018. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó! Csak én alapból nem is próbálkoztam utána, tudtam, hogy ezen nem tudok túllépni.

4-es voltam.

2018. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 peca1000 ***** válasza:
13%

Volt ilyen, hajaj!


De mivel engem sem egy iparművész tervezett ( nagy has, stb), úgy voltam vele, majd megszokom az ő testét, célnak nagyjából megfelel :)


De ezt sosem éreztettem az adott partnerrel.

2018. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!