Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek milyen legyen egy férfi az első találkozáskor/randin?

Figyelt kérdés
Szerintetek fontos hogy már az első randin humoros legyen, poénkodjon vagy inkább legyen komolyabb és inkább az ismerkedésre koncentráljon a viccelődés helyett?

2018. szept. 5. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

*Ja és direkt ne élezze erre a hangsúlyt:

" szituációba fűzze bele, hogy pl "Reggel 8kor mindig itt állok dugóban" "


Tehát azt úgy spontán ha úgy alakul, hogy mondja, megemlíti a forgalmidugót, és annak kapcsán megtudom, hogy van kocsija; ha meg nem alakul úgy, akkor nem veti fel a témát, nem mondja, nem akar menőzni, villogni, meg felvágóskodni előttem.

2018. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én első talin is tudok velük őszintén akármilyen témáról beszélgetni,és kialakulhat egy vonzalom, ami elég a csókhoz. Szexhez már több kell, magába vonzalom nem elég, ott már érzelmek is kellenek.
2018. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de kialakulHAT; tehát nem feltétlenül, nem szükségszerűen:) Tehát ha hozza maga a pillanat, akkor hozza és lesz csók, de akkor sem az elméjében gondolja ki, hogy "Mindenképp meg akarom csókolni." Hanem megvárja, amíg az érzés jön meg mindkettőnknek, nem az ő tudatos gondolata. Hanem érezzük, mindketten , kölcsönösen.
2018. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Az első találkozásnak felejthetetlenek kell lennie.

Szerintem legyen a személy komoly és bő beszèdű (elmondja a szándèkát)

Legyen udvarias kicsit humoros de ne túl

Legyen romantikus őszinte ne legyen nyomulos tartsa tiszteletben az elkölcseidet

Max egy ölelés amely nem túlzó

Szeretem ha bókolnak és mélyen a szemembe nèzzen

Banjon velem tisztessegesen

2018. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!