Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen már ilyen kérdést félteni az első beszélgetésünk alkalmával?

Figyelt kérdés
Rám írt neten egy pasi, hogy tetszem neki. Második kérdése az volt, hogy mi a célom. Erre írtam, hogy nem szex. Akármilyen meglepő. Mert a legtöbb férfi, aki eddig írt azt a választ várta tőlem. Erre írta, hogy neki is fontos a szex. Én pedig válaszban, hogy mindenkinek, de nem ezzel kell indítani egy értelmes férfinek. Erre írta, hogy talán nem. Én meg válaszoltam, hogyha igen, akkor az illető nem engem keres. Erre jött a kérdés, hogy szűz vagyok? Itt már elfogott a türelmem:"Hülye kérdésre, csak hülye választ tudok adni. Természetesen az vagyok. Erre ő, hogy én nagyon fennhordom az orrom és hogy kinek kell ez. Miért is hordom fenn? Mert nem szeretem a bugyuta kérdéseket? Aztán elküldtem finoman és erre elkezdett fap názni. Tényleg ilyen primitív pasikkal van tele a net?

2018. jún. 17. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Én nem vagyok ilyen,de azért elég gyenge a válaszkapási arányom.
2018. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a többség aki így, ilyenekkel ráír a nőkre. Az értelmesebbek nem csinálnak ilyeneket.
2018. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeretnék általánosítani, de sok pasi aki neten ismerkedik hajlamos csak ilyen témájú beszélgetést kezdeményezni. :(
2018. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen.. Nekem anno randira a pasi helyett tizen éves ragyás csávo jott h kiprobálná a dugást és tapasztalt biciklin akar előszőr tekerni,majd én bevezetem abba,no comment,megmondtam hova vezetem be.. És ez se ma volt.
2018. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Ti hol szeditek össze ezeket a retardáltakat?
2018. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Itt írták egyszer egy kérdésemre, hogy az interneten ismerkedő férfiak már annyi de annyi visszautasítást kaptak, hogy nem tudják normálisan, emelt fővel kezelni, csak gyűlik bennük a frusztráció, így marad a bunkózás.

Azt bírom mikor még direkt megpróbálják úgy beállítani a helyzetet, hogy te érezd magad visszautasítva :D Tisztelet a kivételnek.

2018. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Bunkó pasik nem csak a neten vannak.

Online is lehet nagyon jol ismerkedni, aki nem is paraszt módon, de otletesen es kreativan próbálkozik, annak valaszolnak a lanyok. Netán még keresik is es varjak a beszelgetest.

Es nem, nem csak a külső a fontos.

Visszautasitani tudni kell, es elfogadni is ezt. Nem pedig hisztizni emiatt.


Jol tetted hogy elkuldted az ilyet, csak a tobbi normálisan es etikusan viselkedő férfire hoz szégyent...


Gondolom élőben megszolalni se merne.

2018. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Annyit tennek hozza, sokan a tarskereso oldalakat prostikozvetitonek hiszik...

De barmilyen nővel es emberrel sem kene igy inditani egy beszelgetest.

2018. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én vmi olyasmit írtam volna vissza, hogy 'nem, mert vízöntő vagyok' vagy 'igen, hogy találtad ki a horoszkópomat?'/tuti nem írnám meg, mert nincs köze hozzá, hogy az vagyok-e vagy nem/ vagy ha csak az érdekli, akkor menjen szexpartner keresőre...igazából az ilyeneket nem is értem miért küszködnek, meg törik magukat...mikor vannak kifejezetten ilyen oldalak


Eleve nem keverném bele a szexet, mint témát...ha kérdezi mi a célom, azt írtam volna, hogy ismerkedés-barátkozás stb' de mivel ő ír rám így visszakérdezném/mondjuk tág fogalom ez a neten rám írt dolog/hogy neki mi a célja...

Úgy látom egyébként, hogy semmit nem változott ez az ismerkedési forma közel 10 év távlatából...akkor is ilyen kiéhezett 'marokmarcsák' írkáltak a lányokra/nőkre...

2018. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteg ilyen van. Viszont tulhuztad a beszelgetest.
2018. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!