Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen tegnap randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tegnap randira hívtam egy csajt, mára törölt. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettünk egymással,kettő napja beszélgettünk,majd írtam neki,hogy szívesen találkoznék vele személyesen.

Erre azt a választ kapom,hogy "hűha".

Visszaírtam neki,hogy felesleges hetekig leveleznünk,inkább találkozzunk személyesen és ott kiderül,hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak vagy sem.

Semmi választ nem kaptam.

Erre fel ma reggel látom,hogy törölt engem.

Mit rontottam el?

Túl gyors volt a tempó?

Vagy a csaj volt még éretlen egy kicsit? 19 éves a lány.



2018. szept. 6. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Valszeg egyszerre több pasival is kavart, aztán volt, aki jobban bejött neki. Felesleges foglalkoznod vele.

Nem rontottál el semmit, a csaj volt komolytalan.

2018. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem rontottál el semmit. És ez szerintem ez eleve rossz hozzáálás a dolgokhoz, mintha felelned kéne a lánynál és ha jó válaszokat adsz nyertél egy randit.

Ennek arról kell szólnia, hogy meglátod ki illik hozzád és szelektálod a hülyéket vagy aki hozzád való.

Látszólag ez a lány laza cseverészésre használja a tindert ebből meg te kiestél. Ha érdemben haladni akarsz akkor erre ő nem alkalmas alany bármilyen kedvesen szépen nézett is ki.

2018. szept. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Tinderen is sok a kamuprofil. Lehet beleakadtál egybe.
2018. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bétó apó ***** válasza:
43%
Semmit se rontottál el. Ez a 21. század...
2018. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

A tinderen sőt az összes társkeresőn a nők nagy része nem keres senkit. Önbizalom tuning van, várják a "lájkokat" a képeikre, várják a sok nyálcsogató pasi bókjait.

Ennyi.

Nehogy azt hidd már, hogy egy valamirevaló nő nem tud fél órán belül találni magának valakit.

A 19 (20) éves korosztál pedig tipikusan ilyen. Tükörben pucsítós, csücsörítős ostoba szánalmas bagázs akiknek az jelenti a jó napot hogy hány jelölést vagy "lájkot" kapott.

2018. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

"inkább találkozzunk személyesen és ott kiderül,hogy szimpatikusak vagyunk-e egymásnak vagy sem."


Ha ezt nekem írtad volna, én is töröltelek volna, mert ez alapján eddig nem voltam szimpatikus. Itt a te éretlenséged áll a háttérben.

2018. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#6 Ez alapján nem derül ki, hogy nem volt szimpatikus számára. Itt a te szövegértelmezési gondod áll a háttérben.

Gondolom internetkukac is vagy, aki tart az élõben levõ találkozásoktól.

Teljesen megtudom érteni azt, akinek többet jelent egy real-life találkozás, mint csak nyomkodni a telefonját.

Te vagy éretlen, ha azt gondolod, hogy interneten ki lehet ismerni valakit, elég chatelni, hogy megtudjuk, hogy valaki szimpatikus-e.

2018. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
#6 valóban nem, egyáltalán semmi nem derül ki, mert a kérdező semmit nem írt a beszélgetésről. Lehet hogy csak udvariasságból válaszolt, nem tudom, én csak választ adtam nőként, saját magamból kiindulva, a rendelkezésre álló információk alapján.
2018. szept. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

oh, edes, ez sajnos ilyen. :D foleg Tinderen, hiszen ott csak lapozgatsz a huspiacon, lanyok uzengetnek egyszerre 20 ferfival, siman csak lehet, tul sok csavoval beszelt es te nem fogtad ot meg annyira, mint a masik 10, akit megtartott.

mondom en lanykent, nem is levelezgettem igazan, marmint 1-2 uzenetvaltasbol leszurtem, ki az, aki csak megfektetni akar/buta stb. ezekbol volt vagy 40. egy sraccal beszeltem csak hosszabban - o ma mar a parom. :)

2018. szept. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Semmit nem rontottál el. Komolytalan a nő.
2018. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!