Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelem elmenni hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelem elmenni hétvégén a Tinderen megismert lányhoz, ha semmi komoly beszélgetés nem alakult ki?

Figyelt kérdés

Ö az egyedüli értelems match-em és legalább válaszol, de sose kérdez rólam.


Nem néz ki rosszul, de nem is érdekel igazán.


Pénz az nem gond, hétvégén amúgy is unatkozom. Messzebb lakik, 1-2 órás út vonattal + busz


Egyébként is el akartam menni abba a vársoba ahol lakik, régen voltam ott diákként 3 hetet és jó emlék volt :D


Persze csak akkor mennék ha a lánynak is van kedve találkozni...



2018. aug. 29. 19:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most nézem 3-4órás út uhh
2018. aug. 29. 19:26
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Ennyit akkor utaznék, ha biztos lennék abban, hogy lesz szex...
2018. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges.Ha engem érdekel valaki,kérdezek felőle,és sok mindent meg akarok tudni a másikról.Halott ügy . N
2018. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ennyit 3-4 órát utazni tényleg sok...


És nem érdeklem, mert nem kérdez.


Hmm ez van, marad a magány és egyedül utazgatás De már megszoktam.


23/F

2018. aug. 29. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak a csajért mennél akkor nincs értelme. Ha amúgy is érdekel a város és van rá keret akkor megemlítheted neki.

Ha nincs társaságod tinderre azt is kiírhatod. Én láttam olyat amit egyedüli ember vagy kis baráti társaság rakott ki. xy városban leszek, nem ismerek senkit ha van kedved megmutathatnád a várost vagy bulizhatnánk együtt


Volt ilyen párba kerültünk, beszéltünk, egész szimpi volt így találkoztunk is pár órára, megmutattam pár látnivalót, ittunk egy kávét. Láttam mást is akit párba raktam volna csak más városba érkezett annak ellenére, hogy mutatta a tinder.

2018. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ciki
2018. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ciki, aham az nem ciki mikor minden hétvégén mással baxatod meg magad, meg mást pipálsz a slóziban?


Aztán meg sírtok, hogy átvert... ez csávó meg az...

2018. aug. 29. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van barátnőm te farok. :_DDD
2018. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha ekkora hiányban vagy,akkor menj le.

ha nem is sikerül megdugni,akkor bebaszol aztán sétálsz egyet.

amúgy nekem is volt többször ilyen,hogy akárhogy provokáltam vagy csűrtem csavartam,nem kérdezett a ge-ci,ami ugye alacsony érdeklődés jelző.

viszont mindig írt,tehát más formában de egyértelműen érdeklődött,amit kérdésként értékeltem.

mikor belement a találkába és nem tért el nagyon a külseje a küldött képtől,akkor meg jól alakult.

ez alapján a folyamatosan író,de nem kérdező csajok kicsit punnyadtabb agyúak,nem ritkán önteltek is,viszont könnyebben irányíthatóbbak és együttműködőbbek élőben,annak ellenére,hogy bizalmatlanabbak is mint az átlag.

szóval először úgy érdemes nyitni,hogy demonstrálod,nem vagy veszélyes rá és nem is akarsz megfelelni neki.

2018. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék, de én amúgy is nagyon szeretek kirándulni, egy olyan helyre meg pláne elmennék, amihez jó emlékek fűznek. Bár én a csajtól függetlenül is jól érezném magam, az unatkozásnál egy kiruccanás mindenképp jobb szerintem.
2018. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!