Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy olyan pasiról, aki alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasiról, aki alapból minden csajjal flörtöl, honnan tudom hogy valóban tetszem neki, vagy csak nyomatja a megszokott szöveget?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb sehonnan..
2018. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
ez egy könnyűvérűpasi pasi,bárkivel du#gna felejtős
2018. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Egyébként ha érdeklődnél is iránta, először gondolj bele alaposan abba, hogy ezt a tulajdonságát majd kapcsolatban is el kellene viselned és az állandó flörtölgetések ellenére is meg kéne bíznod benne. Csak akkor lépj, ha ezt jól tudod kezelni és nem okoz később problémát, arra ne számíts, hogy bárki mellett (és ebbe te is beletartozol) leszokna erről.
2018. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
#2: nem feltétlen az. A látszat általában csak. Lehet, hogy magányos farkas és jól esik neki udvarolni, hátha egyszer bejön valakinél.
2018. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4

Álmaidban ,ilyent nem csínálok én se ha magányos vagyok ..

2018. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, sok lánynál próbálkozom azért, mert össze akarok jönni valakivel, persze inkább csak olyanoknál próbálkozom aki tetszik is, ha nem olyan lenne aki tetszene akkor nem próbálkoznék.

Ha tetszik valaki az még nem jelent semmit, ha vele akarok e lenni csak akkor tudom meg, ha meg ismertem.

Ha meg valakivel le akarok feküdni akkor az olyan, akit arra is esélyesnek tartok, hogy el tudjak vele képzelni egy kapcsolatot de nem csak azért mert nagyon kell valaki, hanem mert tényleg úgy van.


Ha csak várok a nagy lehetőségre talán sosem jön el.

De azt mondják aki keres az talál szerinte sokan inkább azt az elvet vallják.

Amíg csak az a hír járja, hogy csak miden lánnyal flörtöl és nem az, hogy a falu bikája szerintem addig nincs gond, és lehetnek komolyabb szándékai vagyis nem csak dugni akar.

2018. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi te is csak egy vagy a sok közül... ;)
2018. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy házas :)
2018. szept. 14. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem flörtöl, csak te hiszed a poénkodását annak:D mert gondolom elég pókhálós vagy, és már mindegy lenne ki, csak legyen:D
2018. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha házas,akkor úgyis mindegy,nem? :)
2018. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!