Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így is belemenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így is belemenni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 éve nincs már kapcsolatom, nemrég megismerkedtem egy lánnyal és alakul köztünk valami. Találkoztunk kétszer csók is volt, úgy látom jól érzi magát velem. Igazából nekem is jó ez most, szeretek vele beszélni, jól esik a törődése, stb, viszont nem érzem azt, amit régen szoktam az előző kapcsolataimnál, amikből szerelem is lett. Jó vele lenni, szívesen találkoznék vele még, stb, de úgy érzem ha össze is jönnénk nem lesz ez a kapcsolat hosszútávú. Igazából most erre is lenne szükségem, nem feltétlenül szeretnék 2 év után rögtön egy több évesnek ígérkező komoly kapcsolatba bele ugrani. Mennyire helytelen ez? Nem akarom át verni semmiképp, se kihasználni, emiatt bűntudatom van, hogy ennek nem biztos, hogy jó vége lesz. Most azokban ez így jó nekem. Elfogadható dolog az, ha most bele mennék a kapcsolatba és ha pár hónap után is ezt érzem arra hivatkozva, hogy nem érzem a szerelmet véget vetnék neki?

2018. szept. 28. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor közöld vele, hogy ő csak egy alkalmi partner lesz számodra, csak hogy ne élje bele magát nagyon ebbe az egészbe. Őszinteség a legfontosabb. Ha ez neki így is megfelel, oké. De tudjon róla, hogy mit szeretnél és hogy mit érzel.
2018. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd neki, mit érzel. Egyetértek az előzővel, hogy az őszinteség a legfontosabb . Viszont! Meg csak kétszer találkoztatok, nem tudhatod, nem fog e megfogni akar a következő alkalommal.

Ha elmondtad neki, onnantól ő el tudja dönteni, vállalja e vagy sem. Ha vállalja, akkor meg akar hosszabb dolog is lehet ebből. Nem tudhatod, mit vált ki belőled, ha tényleg megismered :)

2018. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen benned gerinc,mond meg,hogy csak dni akarod,aztán majd ő eldönti,hogy akar e egy ilyen kretén lelki sérült embert maga mellé!! Bár megérdemelnél egy pofont minimum!
2018. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!