Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így nincs sok értelme belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nincs sok értelme belemenni egy kapcsolatba, igaz?

Figyelt kérdés
Nincs barátnőm, már egy jó fél éve. Szeretnék komoly kapcsolatot. Van egy lány, akinek nagyon tetszem, simán a karjaimba vetné magát. Kicsit ismerem már és nem tetszik 100%-osan.A személyiségében és külsejében is van egy-két dolog, ami nekem nem jön be. Csak azért, hogy legyen csajom nem érdemes ilyen kapcsolatot kialakítani, egyetértetek?

2017. okt. 4. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csak azért ne, jól mondod.
2017. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a dolgok, amik nem tetszenek?
2017. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod...komolx " kompromisszumokkal" belemenni eleve nem érdemes...ráadásul nem tudom, hogy fél.év után érzelmileg nulla állapotban vagy- e, mert amíg az nincs. kár belekezdeni.
2017. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Ne! Mindkettötök idejet pazarolnad ezzel.


Eleve ugy mennel bele, hogy ö egy kompromisszum, aki nem igazan felel meg az elkepzeleseidnek. Bonyodalmakhoz vezetne, ha esetleg megismernel valakit, aki inkabb hozzad valo. Vagy pont emiatt meg sem ismered.

2017. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem érdemes, de párszor megdughatod nyugodtan.
2017. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek a fogai, hogy nem igényes arra, hogy hogyan festi ki a körmét, az öltözködése kicsit fiús, ami annyira nekem nem szimpi. Persze ezeken mind lehet változtatni. Személyiségében zavar, hogy úgy érzem kicsit éretlen még (nem mintha én hú de érett lennék, de akkor is zavar). Nem tetszik, hogy túl sok pasi volt az életében, egy időben nagy tinderes volt. Amúgy meg kedves, aranyos lány, jót lehet vele beszélgetni, szórakozni.
2017. okt. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!