Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 3. randit egy vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3. randit egy vacsora mellett képzeltem el nálam, amit persze én készítenék. Mikor illene áthívnom a nőt? Előkészületek előtt legyen már itt? Vagy hívjam akkor amikor már félig benne vagyok a sütésben?

Figyelt kérdés

Üdv! Lehet hogy elsőre hülye kérdésnek tűnik, de igy 31 éves fejjel elöször vállaltam be egy ilyen randit. 2-3 féle opció jár a fejemben, de szeretnék egy kis segítséget kérni hogy mi is lenne a legjobb megoldás. Nem lakunk messzi egymástól, max 10 perc...nemtudja pontosan a címemet hogy hova kéne jönni. Ezért lehet hogy elkéne mennem elé, feljövünk és akkor kezdek bele...ezzel csak annyi a problémám hogy mivan ha bénázok és ő végig csak ott ül és nézi, sajnos nem vagyok szakács.


2.opcio: Nemtudom még hogy mit készítsek, nyilván rákérdezek majd tőle és ha megvan akkor ugyanugy elmegyek elé és együtt beugrunk a boltba és összeszedjük a hozzávalókat, aztán irány a lakás. Ebben annyi pozitivat látok hogy kezdésnek mindenképp jó egy kis hangulat megalapozásra.


3. opció: Megmondom neki a címemet és hogy mikorra jöjjön, addigra én mindent előkészítek és el is kezdem nyugisan egyedül, aztàn valamikor a kaja félénél kellene érkeznie.


Vagy ha valakinek más ötlete lenne akkor azt szívesen meghallgatom. Köszi előre is:)



2018. okt. 2. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha romantikus vacsorat akarsz, akkor a 3. verzio, ha bulisabb egyuttgozest, akkor az 1. vagy 2.
2018. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fozest...
2018. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Én elkészítek mindent, aztán berakom a sütő alá, abba a melegen tartó szarba.

Utána elugrasz érte, majd a lakásban öntesz neki egy pohár bort vagy bármit.

Közben meg tálalsz.

Aztán kaja, majd újabb pia aztán jól megfarkalod.

2018. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Attol fugg, mire hivod. Ha randira hivod, akkor legyen mar minden kesz annyira, hogy csak eletek kelljen tenned az etelt. Engem ha randira hivnanak, majd pedig "elvarnak"tolem, hogy meg együtt talaljuk ki, vasaroljunk is be, es utana meg fozzuk is meg a kajat, akkor valoszinuleg elkoszonnek az illetotol, mert nem bevasarlasra meg utana a konyhaban alldogalasra oltoztem fel.

Ha kozos fozocskere hivtad, akkor legyen is az, azzal sincs baj, csak, tudja hogy mihez oltozzon mire keszuljon.

De reszemrol a randi verzio lenne a legjobb. Bar, azt is nezd meg hogy o mennyire erezne kenyelmesen magat ilyen hamar felmenni a partner lakasara.

2018. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Közös főzőcskézős randira hívjad, hogy ne hosszúestélyiben érkezzen, beszéljétek meg előre mit főztök, a hozzávalókat szerintem szerezd be, ne menjetek boltba, hívd magadhoz s borozgatva főzzetek. Nem baj ha bénázol. Viszont ha ő nem szeret főzni akkor lehet unná, akkor meg a kész étel elé állítod verzió lenne a jó.

34N

2018. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Viszonylag lazán kezeli a dolgot, azonnal benne volt ahogy felajánlottam neki. Sőt utána filmezni is akar, de az már más dolog :) Arra is gondoltam hogy teljesen készre megcsinálom a kaját, ezzel csak annyi problémám van hogy oké, megjön, leülünk, gyorsan megkell kajálni...olyan erőltetett érzésem lenne. Vagyunk már annyira jóban hogy a boltos dolog is oké lenne, csak azért tettem fel ezt a kérdést hogy ennek van e valami "íratlan" szabálya hogy hogy illik a vacsorát megejteni.
2018. okt. 2. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem együtt főzzetek! Olyat találj ki, ami gyorsan megvan, nem kell órákig a főzőlap előtt ácsorogni.
2018. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mikor én először mentem át páromhoz, munka után találkoztunk, elmentünk boltba és utána álltunk neki főzni (valami egyszerű tésztás egytálétel volt) és amíg ettünk, addig filmeztünk. Úgy volt, hogy haza is kísér majd, mert még nem akartam vele lefeküdni, és elég bátortalan volt, nem akart nyomulni, de ahogy ott állt, kb végtelen rajongással az arcán, hogy elvisz haza, pedig láthatóan nem szeretné, az úgy megtetszett, hogy végül nem mentem haza. :D


Azóta is egyik kedvenc közös esti programunk a közös főzőcske, közben megbeszéljük kivel mi történt, stb. Szerintem ez jó program, ha ő is nyitott rá.


27N

2018. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, szeret-e főzni. Én például a közös főzésnek örülnék, mert sokkal jobban feloldódok közben, mintha azonnal leülünk enni és olyan formális a randi, mintha étterembe mennénk. Más meg egész nap rohan, utál főzni, vagy ha szeret is, jólesne neki egy kis kikapcsolódás, és annak örülne, ha a pasi kész vacsorával várja. Ha csak vacsorára jön, akkor készíts elő mindent, menj el elé, és akkor tedd be a sütőbe, ha hazaértetek. Így lesz egy kis időtök borozgatni és kötetlenül beszélgetni, ami sokat javíthat a hangulaton.

A vásárlást szerintem intézd el előre. Sokkal profibbnak fogsz tűnni, és nem húzod az időt azzal, hogy a randi a teszkós húspult előtt kezdődik.

2018. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. opció lenne a legjobb :D viszont, hogyha filmezni akar akkor biza nyeregben vagy, legyen nálad gumi, nehogy a sous-vide zsákot kelljen felhúzni!
2018. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!