Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 3. randit egy vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 3. randit egy vacsora mellett képzeltem el nálam, amit persze én készítenék. Mikor illene áthívnom a nőt? Előkészületek előtt legyen már itt? Vagy hívjam akkor amikor már félig benne vagyok a sütésben?

Figyelt kérdés

Üdv! Lehet hogy elsőre hülye kérdésnek tűnik, de igy 31 éves fejjel elöször vállaltam be egy ilyen randit. 2-3 féle opció jár a fejemben, de szeretnék egy kis segítséget kérni hogy mi is lenne a legjobb megoldás. Nem lakunk messzi egymástól, max 10 perc...nemtudja pontosan a címemet hogy hova kéne jönni. Ezért lehet hogy elkéne mennem elé, feljövünk és akkor kezdek bele...ezzel csak annyi a problémám hogy mivan ha bénázok és ő végig csak ott ül és nézi, sajnos nem vagyok szakács.


2.opcio: Nemtudom még hogy mit készítsek, nyilván rákérdezek majd tőle és ha megvan akkor ugyanugy elmegyek elé és együtt beugrunk a boltba és összeszedjük a hozzávalókat, aztán irány a lakás. Ebben annyi pozitivat látok hogy kezdésnek mindenképp jó egy kis hangulat megalapozásra.


3. opció: Megmondom neki a címemet és hogy mikorra jöjjön, addigra én mindent előkészítek és el is kezdem nyugisan egyedül, aztàn valamikor a kaja félénél kellene érkeznie.


Vagy ha valakinek más ötlete lenne akkor azt szívesen meghallgatom. Köszi előre is:)



2018. okt. 2. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha nagyjából kész vagy mindennel, de marad pár dolog, amiben a "segítségét" kéred. Egy saláta öntettel való bekeveréséhez vagy a desszert fölvágásához, bármihez. Ezek nem nagy dolgok, nem fogja úgy érezni, hogy melóznia kell, de nagyon jó feszültség-oldó, lehet közben kicsit enyhíteni az esetleges idegességen.

Jaa, és menj elé mindenképp, legalább a sarokig, akkor is, ha tudja a címedet és odatalálna magától.

2018. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jó ötle szerintem.
2018. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!